Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 11. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 11.09.2019, 00:00 | 11.09.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 11. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Za ruku vás vede planeta štěstí, Jupiter. Takže ani v polovině pracovního týdne neztrácíte drive a dobrou náladu. Snažíte se na každé věci najít něco pozitivního, což ne každý pochopí. Na pracovišti se kolegové podivují, kde berete tolik vitality.

 

Býk

Nezáleží na tom, jestli pracujete jako individuální jednotka, nebo jste součástí většího týmu. V tomto týdnu zažívá kariéra boom. Jste miláčky kolektivu, protože s každým vycházíte po dobrém. Podáváte skvělé výkony a pomáháte méně schopným kolegům.

 

Blíženci

Neplýtvejte energií na zbytečnosti, které mohou pár dní počkat. O víkendu se kondice vrátí do plusových hodnot, takže domácí úklid nebo kulturní a společenské vyžití s rodinou raději posuňte. Nebudete se muset přepínat, což bude znát na výsledku.

 

Rak

Další zářijová dekáda pokračuje v troufalém tempu. Cítíte vítr v plachtách, proto se vrhnete do náročných úkolů. Pokud nejste stoprocentně časově vytíženi, hledáte nový koníček, ale není vyloučeno, že se zamyslíte nad vedlejší pracovní činností.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Máte spoustu troufalých plánů a dostatek energie, abyste je během září zrealizovali. Už teď se cítíte skvěle, co teprve až vás podpoří silou překypující Merkur. Ve středu soustředíte pozornost k rutinním úkolům, nad kterými jste nechtěli ztrácet čas.

 

Panna

Seznámení se sympatickým človíčkem je založené na důvěře a do budoucna slibuje stabilní vývoj. Oboustranné sympatie vydrží po dlouhou dobu, což vám mohou zadané Panny jen závidět. V manželství neztrácejte naději, že se to mezi vámi ještě urovná.

 

Váhy

Svobodné Váhy se utápí ve svém sociálním statusu. Všímáte si zamilovaných párečků, které se kolem vás hemží, a říkáte si, že vás už podobný osud nejspíš nepotká? Hlavu vzhůru! O víkendu se pravděpodobnost seznámení raketově zvyšuje. Tak toho využijte.

 

Štír

Ve vzduchu visí rodinná diskuse. Pokud po svém okolí chcete upřímnost, musíte začít se změnou u sebe. Seberte odvahu a svěřte se blízkým. S tím, co se odehrává ve vašem nitru. Překvapí vás tolerance a ochota pomoci. Zadaní na to určitě nejsou sami.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Při nakupování se držíte zkrátka, ale nevydrží vám to dlouho. Následná smršť bude pro rozpočet nebezpečnější, než se může zdát. Podívejte se pravdě do očí, nebo raději bankovnímu kontu na jeho zůstatek. Ještě máte možnost vrátit nerozbalené zboží.

 

Kozoroh

S opačným pohlavím se seznamujete snadno. Využíváte svého šarmu nejenom pro navázání nových přátelství a lásek, ale také pro rozmach kariéry. Kolegové si vás dobírají kvůli tomu, že s klienty flirtujete. Vy se řídíte heslem, že účel světí prostředky.

 

Vodnář

Nechcete si přidělávat starosti kvůli něčemu, co nezměníte. Stojíte nohama pevně na zemi a uvědomujete si, jaké jsou vaše možnosti. Pravdou je, že se do půli měsíce spíš podceňujete. Nejistotu skrýváte za smyslem pro humor. Takže to nikdo nezjistí.

 

Ryby

Merkur v opozici s Neptunem komplikují pracovní program. Jenom těžko se koncentrujete na zadané úkoly a nedokážete se poprat s potížemi, které nastanou. Ztrácíte se ve slepé uličce a bez pomoci kolegů se s nimi v tomto týdnu jenom těžko vypořádáte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře