Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 25. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 25.09.2019, 00:00 | 25.09.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 25. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani jsou zvyklí, že jim hvězdy umetají cestičku a díky své aktivitě vše zvládnou jako premianti. Závěr měsíce jim bohužel z této činorodosti ukrajuje. Musíte počítat s pomalejšími reakcemi i možnými komplikacemi shůry. Bude vám slušet víc pokory.

 

Býk

Zadaní Býci si mohou připadat nedocenění. Pokud drahá polovička jezdí po služebních cestách, nebo tráví volný čas s koníčky, přepadnou vás hříšné myšlenky. Pomrkáváte po hezkých protějšcích v okolí, sousedy a kolegy nevyjímaje. Promyslete následky!

 

Blíženci

Ať se ve středu musíte vypořádat s jakýmkoliv rozhodnutím, poslechněte svou intuici. Rady příbuzných ani přátel nemusí zohledňovat vaše pocity. Proto by nepřinesly očekávaný výsledek. I když si teď nevěříte, jen vy sami víte, co je pro vás nejlepší.

 

Rak

Klíčový den prožívají především ženy narozené v Raku. Uvědomujete si, že vám stávající místo v životě nevyhovuje. Prahnete po jiném uplatnění. Pokud jste zatím na mateřské dovolené, hledáte si alespoň přivýdělek na doma. Chybí vám pocit užitečnosti.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Středa se ponese ve znamení uvědomění vlastní identity v rámci společnosti. Propadnete filozofickým myšlenkám a hlubokému přemýšlení o životě. Nejspíš za tím vším stojí problémy někoho blízkého, za které si může sám. Díky tomu změníte své priority.

 

Panna

Rozhodnete se pořídit pomocníka do domácnosti, díky kterému si ušetříte čas i nervy. Hvězdy ukazují také pozitivní dopad na zdraví. Nehleďte na vydané prostředky a zaměřte se na kvalitu. Intuice vám radí správně, takže se nenechte nikým zviklat.

 

Váhy

Veselá nátura se stane ozdobou každé společnosti. Na svět se usmíváte a dokážete proměnit jakoukoliv informaci ve vtip. Nudit se s vámi nebudou ani ratolesti. U nich si dejte pozor na to, abyste se nesnažili vtipkovat před zraky jejich kamarádů.

 

Štír

Překypujete elánem a předpokládáte, že všichni ve vašem okolí to mají stejně. V rodinném kruhu působíte jako uragán, který nenechá kámen na kameni. Zvolněte a zeptejte se, co by blízcí potřebovali. Ne každý se cítí uprostřed týdne na takový program.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Konflikty s kolegy se zklidňují. Velkou zásluhu na tom má změna vašeho přístupu, kdy polykáte kritická slova. Spolupracovníkům nemluvíte do jejich úkolů, pokud vás o to nepožádají. Sice vidíte, že dělají chybu, ale počkáte, až na to přijdou sami.

 

Kozoroh

Věci vidíte černější, než jaké jsou ve skutečnosti. V zaměstnání si předěláváte práci nesystematičností. Nechte si poradit od zkušenějších kolegů. Nakonec z vás může být docela dobrý tým. Ušetříte spoustu energie a nervů, nehledě na promarněný čas.

 

Vodnář

Do práce se pouštíte s ohromným zápalem. Jste přemotivovaní a jako byste soutěžili sami se sebou. Využijte přívětivé klima k osobnímu růstu. Nemyslete pouze na finance, ačkoliv jsou momentálně silnou motivací. Zamyslete se nad tím, co vás naplňuje.

 

Ryby

Máte radost z toho, že se ukazuje, na čí straně byla pravda. Nadřízený vás celý měsíc pronásleduje a číhá na každou chybu. Teď se karta obrací a vy si můžete zase oddechnout. Vracíte se zpět do sedla. Díky dnešnímu úspěchu si vysloužíte dobu hájení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře