Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 2. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 02.10.2019, 00:00 | 02.10.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 2. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pozor na vysokou důvěřivost, kvůli níž lehce skočíte druhým na lep. Pokud si vás protějšek nepředchází, nebude pro případnou konkurenci těžké, aby si vás omotala kolem prstu. Pomůže vám selský rozum a uvědomění, jakou cestu jste si kdysi vytyčili.

 

Býk

Probudíte se do skvělého dne a jen tak něco vás nevyvede z míry. Cítíte se silní v kramflecích a skvěle se vám povede během obchodních schůzek a jednání. Vsaďte na inteligentní smysl pro humor, omotáte si každého kolem prstu. Známosti se budou hodit.

 

Blíženci

Zvládáte skloubit nával pracovních povinností, starosti o děti školou povinné i bouřlivý milostný život. A ještě k tomu působíte neodolatelně. Poslední jmenovaná aktivita vám po hektickém dnu zvedne náladu. Z únavy vás protějšek dostane raz dva.

 

Rak

Mentální schopnosti se dostávají pomalu ale jistě zpět na výsluní. Své šance vidíte v pozitivních barvách a nebojíte se jít vlastní cestou. Největšího rozmachu se dočkáte v závěru týdne, kdy se vám konečně rozsvítí. Ozubená kolečka do sebe zapadnou.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Ocitnete se na křižovatce, která vás vnitřně rozkolísá. Máte příležitost rozjet hvězdnou kariéru, ale máte obavu, aby tím neutrpělo rodinné štěstí. Zároveň toužíte po sebeuplatnění a uznání. Při rozhodování poslechněte zdravý rozum a svůj instinkt.

 

Panna

Jestli se něčeho nedočkáte, pak je to nudný program. Hvězdy slibují spoustu zajímavých pracovních příležitostí i vyžití na soukromé půdě. Ukradněte si chvilku času pro svou maličkost a věnujete se sebe zkrášlování. Singles to ocení už během večera.

 

Váhy

Milé Váhy, tento měsíc není vhodný k uzavírání smluv ani vyřizování důležitých záležitostí. Reálně hrozí, že byste přehlédli podstatnou informaci a zkomplikovali tak své plány do budoucna. Nevyplatí se ani hazardování, Štěstěna se nenechá pokoušet.

 

Štír

Partnerský vztah Štírů může nahlodat žárlivost. Není jisté, zda jste obviněným vy nebo partner. Každopádně varují před unáhlenou reakcí. Přemýšlejte o příčinách a následcích. To vám pomůže najít polehčující okolnost a zmírnit obrovský příval hněvu.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Střelec

Hvězdy nachystají zkoušku věrnosti, která vás bude stát spoustu vytrvalosti, abyste při ní uspěli. Čeho se vám nedostává u partnera, najdete v sympatickém jedinci. Není jednoduché odolat kouzlu jeho osobnosti, když je naservírované na zlatém podnose.

 

Kozoroh

Zkraje měsíce si dopřejete něco výjimečného. Rozmazlíte svou tělesnou schránku, a tím uděláte hodně dobrého i pro svou psychiku. Ta je v těchto dnech extrémně zatížena. Potřebujete zapracovat na své sebejistotě. Toho se vám odpoledne bohatě dostane.

 

Vodnář

Flirtování s atraktivním protějškem může přinést dobrou náladu, ale zároveň zmatek v citech. Erotická touha a okouzlení se dostává do konfliktu s trvalým vztahem a důvěrou. Výčitky svědomí za žádné dobrodružství nestojí. Sázky jsou příliš vysoké.

 

Ryby

V zaměstnání jste koncentrovaní a informace nasáváte jako houba. Vesmír vás láká do zahraničí, kde se můžete pracovně uplatnit nebo získat zajímavé zkušenosti. Otevřete se všem možnostem osobního růstu, byla by škoda stagnovat. Naplní vás to elánem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře