Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 9. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 09.10.2019, 00:00 | 09.10.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 9. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vzdorovitým chováním si šlapete po kariéře. Když se vám něco nelíbí, rozhodně si to nehodláte nechat pro sebe. Bohužel vám schází diplomacie i takt, proto proti sobě poštvete ostatní kolegy, a dokonce i nadřízené. Navíc nemusíte mít správné informace!

 

Býk

Blízcí nechápou, proč jste najednou otočili a uchýlili jste se k jisté změně. Snaží se vás přemluvit a podávají spoustu důvodů. Čím více na vás tlačí, tím větší je vaše zatvrzení. Některé zkušenosti jsou nepřenositelné a nezbývá, než si natlouct nos.

 

Blíženci

Jste pro každou legraci. Ať vám zavolá rodina nebo kamarádi, nemusí vás lanařit dlouho. Plány měníte z minuty na minutu, abyste se vyhnuli zajetému stereotypu. Máte se pořád na co těšit, proto si na vás nepřijde špatná nálada. Čeká vás den jako víno.

 

Rak

Nová známost někoho známého se vám zdá jako naprosté bláznovství. Když se vás zeptají na váš názor, máte tendenci být upřímní. Než byste zasahovali do štěstí druhých, raději si odmítavé názory nechte pro sebe. Mohlo by to vypadat, že jim závidíte.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě! 

 

Lev

Stanete se svědkem zajímavé události, díky níž si uvědomíte, že na tom nejste tak zle, abyste museli láteřit na osud. Naopak z aktuální pozice pomůžete dotyčnému člověku v úzkých. Máte ze sebe dobrý pocit a nemyslíte na to, že si vylepšíte karmu.

 

Panna

Panny se ocitnou v centru pozornosti přátel, příbuzných i kolegů. Začnete chystat něco jedinečného. Možná připravujete oslavu nebo si jen chcete zpříjemnit krátící se podzimní dny lahodným pamlskem. Každopádně tím uděláte největší radost sami sobě.

 

Váhy

V seznamování jste velice aktivní. Postavení Slunce a Venuše dodává Vahám na sexappealu, proto se to kolem nich atraktivními protějšky jenom hemží. Líbí se vám pocit neodolatelnosti, ale pro zadané je dost nebezpečný. Necháte se jím rychle omámit.

 

Štír

Čerstvě zaláskovaným Štírům schází aspoň jiskřička milostného vzrušení nebo náznak vřelého citu z partnerovy strany. Ne každý umí dávat svou lásku najevo na požádání. Čím víc budete na miláčka tlačit, tím spíš se žádného romantické projevu nedočkáte.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Středa nepřináší do života Střelců žádné komplikace. Kariéra jenom kvete! Kolegové ani nadřízení nestíhají vašemu nasazení a obdivují přehled v oboru. Málokterá konkurence se s vámi může měřit. Pokud plánujete rozjezd vlastního podniku, neváhejte.

 

Kozoroh

Dnes dejte pozor na svůj nabroušený jazyk. Vlivem říjnové konstelace rychleji mluvíte, než myslíte, takže svého společníka slovně urazíte. Nemyslíte to špatně a je vám okamžitě jasné, že jste přestřelili. Mohlo by to mít neblahé následky v profesi.

 

Vodnář

Suverénní chování Vodnářů je nahlodané postavením Merkuru i Slunce. Dokážete sice stíhat několik věcí naráz, ale s jejich výsledkem nejste úplně spokojeni. Je na vás znát, že si nejste jisti v kramflecích. Není radno pouštět se do zásadních změn.

 

Ryby

Přestože finance nejsou pro Ryby prioritou, v tomto čase doceníte jejich přísun. Podaří se vám stabilizovat rodinný rozpočet, což usnadní mnoho věcí, které už pro vás důležité jsou. Nemůžete si přát lepší finanční poradce, než jaké vám vesmír posílá.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře