Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 30. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 30.10.2019, 00:00 | 30.10.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 30. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nadešel vhodný čas pro trávení volných chvil u rodinného krbu. Sychravé počasí tomu jen a jen přispívá. Vy si odpočinete a příbuzní vás samou radostí budou obskakovat, co víc si můžete přát. Navíc vás čeká romantický večer s drahou polovičkou.

 

Býk

Budete si připadat osamocení, a proto budete vyžadovat projevy lásky. Nakonec proč ne, vaši nejbližší si tak uvědomí, že je také potřebujete. Prožijete den s lidmi, které milujete a s těmi nejmenšími si užijete spoustu zábavy, což vás naplní štěstím.

 

Blíženci

Váš mozek dnes bude zcela snadno vstřebávat náročné operace. Nebojte se pustit do záležitostí, které vám jindy dělají potíže. Okamžitě přijdete na to, jak daný úkol splnit a navíc ještě v rekordním čase! Ostatní vám dnešní rychlost mohou tiše závidět!

 

Rak

Rodina si vás bude pochvalovat za vaši pečlivost v domácnosti! S nadšením se totiž pustíte i do prací, které vám v jiných dnech činí potíže, a všem ukážete, že i vy umíte doma nastolit pořádek a připravit chutný pokrm. Právem na sebe budete pyšní!

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Venuše dnes nabádá, abyste se více zajímali o rodinné starosti. Pro samou pracovní vytíženost jste si zapomněli všímat lidí kolem sebe a zejména ti nejbližší vás nechtějí příliš zatěžovat. Zjistěte, co se děje a dejte jim najevo, že jste tu pro ně.

 

Panna

V práci se po vás nebudou žádat odborné znalosti, naopak si užijete chvil klidu a pohody. Nadřízený si dá se svými nesmyslnými úkoly pohov, tak zbude čas pro klábosení s kolegy. Dobrá nálada vás nepřejde ani po příchodu domů, kde vás čeká překvapení.

 

Váhy

Probudí se ve vás přirozená kreativnost, načež nebudete lenit a zmapujete v celém příbytku, co kde je možno pozměnit a vylepšit. Nakonec se do toho s chutí pustíte. Víte dobře, že vše dnes sami nestihnete, ovšem pár přátel by vám jistě rádo pomohlo.

 

Štír

V zaměstnání budete podávat kvalitní výkony, ovšem finance tomu neodpovídají. Pokuste se promluvit s nadřízeným o zvýšení platu a bude-li neoblomný, nebojte se začít hledat jinde. Příležitostí je spousta a třeba právě na vás někde nějaká skvělá čeká!

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Střelec

Rodinní příslušníci budou mít neustále potřebu vám radit, proto se rozhodnete svůj čas trávit raději o samotě. To poslední co totiž potřebujete jsou rady, jak to před sto lety fungovalo. Nejlepší bude, pokud se zajdete uvolnit někam se svými přáteli.

 

Kozoroh

V oblasti lásky se po vás bude žádat trochu laciného slovíčkaření a koketérie. Co vy byste pro oboustrannou spokojenost neučinili. Ačkoliv si budete připadat jako cvičená opice, pro svou lásku to uděláte. Budete doufat, že to nebude vyžadovat často.

 

Vodnář

Rozladěné páry mají jedinečnou příležitost se díky nově nabyté vášni rychle usmířit! A není lepšího usmiřování, než-li kvalitním sexem, kterého se dočkáte vzápětí! Nezadaní, erotickému jiskření nebudete moci odolat, ale skutečně zrovna po tom toužíte?

 

Ryby

Ačkoliv vás dnes život trochu překvapí, vy si nebudete v žádném ohledu stěžovat! Proč taky, když máte kolem sebe lidi, na které je vždycky spolehnutí a můžete se na ně v případě potřeby obrátit! Navíc se řídíte heslem, že vždy může být ještě hůře!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře