Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 6. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 06.11.2019, 00:00 | 06.11.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 6. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nadřízení se vás snaží usadit, ale je to náročná disciplína. Obouvají se do vás bezdůvodně, takže si to nenecháte líbit. Máte kupu argumentů ve svůj prospěch, ale nemůžete počítat s podporou kolegů. Ti si chrání vlastní záda a v ničem vás nepodpoří.

 

Býk

Nepočítejte s tím, že vám v náročné situaci někdo podá pomocnou ruku. Hlavně v práci každý hledí na svůj zisk. Místo pomoci se dočkáte nejrůznějších výmluv, proč to nejde. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a zatnout zuby. Brzy najedete cestu ven.

 

Blíženci

Na začátku listopadu se dočkáte zadostiučinění v situaci, která vám dlouho leží v žaludku. Oprostíte se od minulosti a začnete si naplno si užívat to, co je před vámi. K vašemu potěšení odcházíte se vztyčenou hlavu a čistým štítem. Hvězdy vám fandí.

 

Rak

Nereagujete přehnaně na šéfovy požadavky, které jsou úplně mimo realitu. Přesouvá na vás další a další povinnosti, zatímco ostatní kolegové mají tolik volného času. Podaří se vám vystihnout správný okamžik a v klidu to prodiskutovat. Pochopí vás.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Listopadovou výzvou je nenechat se vystrnadit ze svého středu. Udržujte si vnitřní klid, i když se vás okolí snaží vyprovokovat ke konfliktu. Jděte jim příkladem a ukažte, že hádka není dobrou cestou, jak se dobrat rozumného řešení. Jde to i v klidu.

 

Panna

Cítíte něco nekalého a instinkt se nemýlí. Začne se kolem vás motat osoba, která si vás předchází na každém kroku. Tušíte správně, že její jednání není nezištné. Na druhou stranu v tom nehledejte žádnou tragédii. Jste na koni, tak toho využijte.

 

Váhy

Ve svém příbytku se chcete cítit co nejvíc útulně. Za nový interiér jste ochotni utratit nemalou sumu, což není úplně žádané. Rozmyslete si předem, jakou část rozpočtu můžete vyčlenit. V opačném případě se dostanete do červených čísel. A to nechcete.

 

Štír

Pustíte se do úkolů, které jste dlouhou dobu vláčeli před sebou jako něco nechtěného. Začátkem listopadu je vítáte s otevřenou náručí, protože představují velkou výzvu. Máte dost energie a nadšení, abyste si s nimi poradili. Hlavně že naruší rutinu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

V mezilidských vztazích se pohybujete na tenkém ledě. Dokonce i v rodině se mohou objevovat nekalé tváře, jimž nemůžete důvěřovat. Neplní dané sliby, případě o vás roznáší informace, které měly zůstat jen mezi vámi. Nejlepší prevence je nemluvit.

 

Kozoroh

Ve vztahu se nemůžete dohodnout na společné budoucnosti. Zkuste ovládnout svou tvrdohlavost a v klíčové otázce protějšku vyjděte vstříc. Vyhnete se konfliktu i tiché domácnosti. Když si to přeberete, vlastně to pro vás není tak podstatná otázka.

 

Vodnář

Po boku nové známosti rozkvete do krásy. S novým vztahem jste spokojeni a kritiku okolí považujete za závist. Nepřejícím názorně ukážete,že to se svými city myslíte upřímně. Taková demonstrace jim zavře ústa. O svém životě nenecháte rozhodovat druhé.

 

Ryby

Nový objev se zdál naprosto fantastický, ale zamilované obláčky se pomalu rozplývají. Neházejte flintu do žita, když se něco nedaří. Hvězdy radí, abyste se do lásky pevně obuli a začali na budoucnosti pracovat. Vaše snaha nezůstane bez povšimnutí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře