Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa, 7.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 07.03.2018, 00:00 | 07.03.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 7.3.2018 podle hvězd.

Beran
Vaše vrozená touha dělat dojem na okolí zahrnuje i vašeho partnera. Také on musí být dokonalý a v očích lidí bez chyby. Kladete na něj proto vysoké nároky. Dnes se ukáže, že je z toho unavený a nešťastný. Vzpamatujte se, pokud o něj nechcete přijít!

 

Býk

Prověřte si dnes vše, co se k vám dostane. Budete příliš ochotni věřit tomu, co vám ostatní říkají a vidět jenom to, co je patrné. Jsou ale rovněž věci, které jsou skryty pod povrchem záležitostí a jsou spolehlivým inkubátorem pozdějších problémů.

 

Blíženci
Prokažte dnes více trpělivosti než obvykle a uvidíte, že se vám to vyplatí. Pokud toužíte, aby záležitosti přinesly očekávaný výsledek, musíte je jednoduše déle a důkladněji plánovat. Tlačení na pilu a nedočkavost může všechno úplně pokazit.

 

Rak
Březen pro vás není nejlepší měsíc. Hodně věcí vnímáte citlivěji a zdá se vám, že je toho na vás jednoduše moc. Bylo by dobré, abyste si o svých pocitech promluvili s člověkem, kterému důvěřujete. Dnes mu proto zavolejte. Domluvte si s ním schůzku.

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Planety vám v březnu nadělují plnými hrstmi ve všech oblastech života. Snažte se proto dnes udělat vše, co můžete, abyste si to svým pesimistickým rozpoložením nezkazili. To na vás totiž bude dnes dost útočit, musíte se mu však ubránit stůj co stůj!

 

Panna
Budete dnes intenzivně řešit otázky, které nosíte ve svém nitru. Nedopřejete své mysli odpočinek, dokud nenajdete odpovědi, které vám budou připadat uspokojivé. Pomozte si tím, že otevřete knihy anebo promluvíte s moudrými lidmi. To je správná cesta.

 

Váhy
V tomto měsíci je pro vás fyzická i emocionální zátěž poměrně nebezpečná. Nemáte totiž dostatek energie a jste málo imunní vůči vlivům okolí. Nemusíte březen však jen přetrpět. Dnes začněte třeba se zdokonalováním své angličtiny, ta se hodí vždy!

 

Štír
Dnešek je nakloněn definitivnímu vyřešení vašich problémů, ať už vztahových, pracovních, finančních či jakýchkoliv jiných. Půjde hlavně o ty, které delší dobu stagnovaly. Ve většině případů půjde o řešení pro vás přijatelné, dosažené bez konfliktů.


APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Emoce a způsob myšlení, který si s sebou nesete už léta, vám brání posunout se správným směrem. Ten vám přinese větší životní pohodu. Dnes vás na to upozorní někdo, koho respektujete a vážíte si jeho názoru. Proto neberte tato slova na lehkou váhu.

 

Kozoroh
V tomto měsíci máte často neodbytný pocit, že se události vymykají vaší kontrole a žijí svým vlastním životem. A to přes vaši veškerou snahu řídit je směrem, který je pro vás žádoucí. Tak to bude i dnes. Nenechte se rozhodit, brzy se to zase zlepší.

 

Vodnář
Abyste se cítili pohodlně a pohodově, vyhledáváte komunikaci a přátelství s lidmi, kteří jsou na stejné úrovni anebo vás spojují společné zájmy či osobní historie. Dnes se ve vašem životě objeví někdo zajímavý, kdo dokonale splňuje taková kritéria.

 

Ryby
Svůj vtip, inteligenci a originalitu dnes využijte v oblasti kariéry. Tady můžete svým šarmem okouzlit ty správné lidi a zajistit si tak výhodnější pozici nebo lepší podmínky. Vaše osobní kouzlo vám pomůže také při získání vysněného protějšku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře