Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa, 4.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 04.04.2018, 00:00 | 04.04.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 4.4.2018 podle hvězd.

Beran
Je tady konečně jaro v plném proudu, období, na které jste se tolik těšili! A také jste si slíbili, že se budete věnovat zvyšování tělesné kondice. Dnes se vydejte pěšky domů z práce a vytáhněte ze skříně své sportovní oblečení. Je už nejvyšší čas.

 

Býk
Podnikajícím osobám přinese dnešek šanci na dobrou zakázku. Pokud se dozvíte o výběrovém řízení, neváhejte a přihlaste se do něj. V tomto měsíci se vám nevyplatí váhat a čekat. Štěstí přeje odvážným, tak nestůjte v koutě! Buďte teď pořádně draví!

 

Blíženci
Potrpíte si na kvalitu a nehodláte se spokojovat s věcmi, které jsou sice levné, ale nic nevydrží. V dubnu vám planety dovolují udělat si radost, kdykoliv se vám zachce. Dnes se proto vydejte pro věc, která vám už dlouho nedává spát. Je to váš den!

 

Rak
Planety vás teď obdarovávají skvělým úsudkem a bystrou intuicí. Přesto mohou nastat okamžiky, kdy budete jednat velmi zbrkle, hlavně, co se týká pracovních záležitostí. Dnes hrozí nebezpečí, že následkem své netrpělivosti přehlédnete důležitou věc.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes se setkáte s emocemi, které bytostně nesnášíte a jsou vám jako královskému a majestátnímu znamení cizí. Jsou to například závist nebo žárlivost. Někdo je bude ventilovat ve vašem okolí. I když se netýkají přímo vás, budete jimi upřímně zhnuseni.

 

Panna
Dnes se snadno s každým domluvíte a vyřídíte i to, co dosud stagnovalo. Brilantní komunikační schopnosti využijte v tomto období také pro svou kariéru. Pomohou vám i při skládání různých zkoušek a pohovorů. Úspěch máte předem v kapse, nebojte se.

 

Váhy
Nepovažujte své mnohem starší kolegy za obyvatele Jurského parku a nemoderní jedince. Jejich vzdělání není o nic horší, než vaše a jejich životní zkušenosti jsou nedocenitelné. Dnes se jim v duchu za své názory omluvíte, jejich rada vám velmi pomůže.

 

Štír
Jakmile dnes budete mít v zaměstnání hotový jeden úkol, aktivně budete vyhledávat druhý. Kolegové kroutí hlavou a někteří váš mají za šplhouna. A to proto, že vašeho pracovního úsilí a nasazení si už všimli také nadřízení. A mluví něco o prémiích!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Dnes se v práci nebudete cítit nejlépe. Budete přemýšlet, co přesně za tím stojí. Jestli jde o migrénu, jarní únavu anebo mizernou kondici. Napadne vás jako možnost také otrávenost z vaší rutinní práce. V tom případě je třeba změnit pracovní pozici.

 

Kozoroh
Jste potěšeni stavem svého bankovního účtu a těší vás také plynulý tok peněz, který k vám proudí. Dnes si řeknete, že si za své zásluhy zasloužíte něco výjimečného. Odměňte se za svůj pracovní výkon a vyberte si něco, co vás zaručeně rozradostní.

 

Vodnář
Zadaným dlouho trvalo, než si našli solidního partnera s rozumnými názory. Rádi byste s ním měli dlouhodobý a spokojený vztah. Otázkou je, zda to tak vidí i protějšek. Dnes si o tom v klidu spolu promluvte a oba pak budete konečně vědět, na čem jste.

 

Ryby
V tomto období se bez problémů domluvíte s většinou lidí. Dnes se však ve vaší blízkosti objeví někdo, s kým domluva nebude možná. Bude si stát za svým a urážet ty, kteří s ním nesouhlasí. Nepomůže ani laskavá, ani přísná rétorika. Je to zbytečné.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře