Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa, 11.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 11.04.2018, 00:00 | 11.04.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 11.4.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes si můžete gratulovat k vynikající intuici. Dozvíte se totiž informaci, kterou jste svým způsobem očekávali a mohli se tak na ni dopředu připravit. Nejste tedy zaskočeni a víte, jak ji máte přijmout a jak se k ní postavit. A to je velmi důležité.

 

Býk
Potkáte dnes náhodou člověka, kterého znáte z minulosti a vždy nad vámi držel, jak se říká, ochrannou ruku. Požádejte ho proto o kontakt. Bude dobré se s ním brzy sejít, abyste zjistili, zda vám nemůže pomoci i tentokrát k lepšímu místu nebo zakázce.

 

Blíženci
Vašim pracovním snahám dodávají v tomto měsíci planety tu nejlepší akceleraci. Dnes se můžete připravit na další příležitost k nečekanému posunu vpřed. Využijte ho na maximum. Cestou k příjemným překvapením i v dalších dnech je hlavně poctivá práce.

 

Rak
Pokud se chcete definitivně vypořádat se záležitostí, která vás sužuje, přinese vám dnešek jistou šanci na její vyřešení. Hodně bude záležet na tom, jak se jí chopíte a jak k ní přistoupíte. I menší pokrok je rozhodně lepší, než dosavadní stagnace.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Dnes visí ve vzduchu zajímavá nabídka, tak na ni buďte připraveni, ať můžete pružně zareagovat. Musíte být také dostatečně rychlí, aby vás někdo nepředběhl a důrazní, abyste si prosadili svou. Může se týkat pracovní i soukromé sféry. Splňte si přání!

 

Panna
Rádi byste lépe poznali své kolegy i lidi z jiných kanceláří, se kterými se sice denně potkáváte, ale vlastně o nich nic pořádně nevíte. Popřemýšlejte, zda by nebylo dobré zorganizovat firemní teambuilding, který by mohl být v tomto směru přínosem.

 

Váhy
I když současné působení planet není moc přátelské, vaše houževnatá povaha vám nedovolí se tomuto vlivu podvolit. Hodláte si určovat směr, kterým půjdete a jste ochotní se poprat s překážkami. Dnes to můžete předvést sobě i ostatním, tak se ukažte!

 

Štír
Nemáte rádi, když někdo nedokáže nechat soukromé problémy za dveřmi svého domova, tahá je s sebou do práce a ještě je vnucuje i těm, kteří o to vůbec nestojí. Dnes si někdo bude stěžovat také vám. Jen stěží se ovládnete a nepošlete kolegu do háje.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Dnes se na vaše finance usměje štěstí. Můžete snadno dosáhnout jejich rozmnožení a přijde také příležitost k relativně snadnému a přitom legálnímu zisku. Dařit se bude hlavně podnikatelům. K těm se přihrne prima zakázka bez jejich většího přičinění.

 

Kozoroh
Ve všech oblastech života vám v dubnu hvězdy přejí, kromě jedné. A tou je vaše rodina. Dnešek vám ukáže, že se to hned tak nezlepší. Budete s blízkými obtížně hledat společnou řeč a nebudete chtít ustoupit ze svých názorů. Je to začarovaný kruh.

 

Vodnář
Pohlídejte si dnes své finance. Moc silným proudem k vám v dubnu netečou a stačí málo, abyste se dostali do problémů ve snaze své jmění rozmnožit. A to kvůli špatným lidem a jejich snahám vás o peníze připravit. Dávejte pozor na to, s kým jednáte.

 

Ryby
Vaše charisma dnes zdůrazníte velmi obratnou komunikací a přidáte k tomu pronikavý intelekt. Taková kombinace je jednoduše ideální pro získání lidí na svou stranu nebo ke složení důležitých zkoušek a absolvování pohovorů. Všechno zvládnete v pohodě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře