Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa, 6.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 06.06.2018, 00:00 | 06.06.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 6.6.2018 podle hvězd.

Beran
Neklopte dnes oči k zemi, když si všimnete, že si vás lidé pozorně prohlížejí. Není to tím, že na vás bylo něco divného nebo že byste měli stopy po obědě na bradě. Právě naopak! Jste okouzlující, aniž si to uvědomujete a budíte zaslouženou pozornost!

 

Býk
Planety se na vaše znamení v tomto měsíci dívají přísným pohledem. Nic nejde hladce a nedosahujete toho, co jste si předsevzali. Je to frustrující a navíc si moc nerozumíte ani s ostatními lidmi, takže se nemáte komu svěřit. Dnes to zkuste u přátel.

 

Blíženci
Dnešek vyzkouší vaši trpělivost. Všechno bude na dlouhé lokte a to je přesně to, co vás dovede spolehlivě rozhodit. Musíte se nad podobné věci povznést a říct si, že to za nervový kolaps nestojí. A tak bez úhony proplujete celým dnem až k večeru.

 

Rak
Necítíte se dobře, ale je třeba proti splínům a depresím bojovat. Planety na vás sice působí, můžete si však zlepšit náladu sami. Zaměřte se na vylepšení svého vzhledu, i to ovlivňuje vaše vnitřní pocity. Zajděte si k holiči, kupte si něco na sebe.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
I když jste milovníky luxusu a rádi rozhazujete peníze, teď musíte nad každým výdajem více přemýšlet. Hospodařit s rozumem je pro vás nyní nezbytné. Dnes bude třeba, abyste odolali lákadlu, které sice vypadá zajímavě, ale mohli byste se dost spálit!

 

Panna
Hvězdná energie dává v tomto období věcem správný spád, a tak se ve vašem životě začínají dít věci, vedoucí k lepší budoucnosti. Díky tomu můžete dosáhnout úspěchu v mnoha oblastech. Dnes přemýšlejte o tom, zda nemůžete někomu pomoci k tomu samému.

 

Váhy
Budete mít problémy s komunikací. Planety vám v červnu do cesty posílají lidi, kteří taktizují a často se tak ocitnete v roli někoho, kdo se bude muset s podobným jednáním vypořádat, aby nezůstal na vedlejší koleji. Dnes vám tento boj dá dost zabrat.

 

Štír
Přestože dnešní den nepřinese žádné výraznější změny, nudit se rozhodně nemusíte. Jistě máte spoustu restů, které můžete v takovém klidném dni vyřešit. Jindy se vymlouváte, že nemáte čas, tento argument dnes nepřichází v úvahu. Tak jenom do toho!

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Některý z vašich kolegů vystavuje poslední dobou často na odiv své přebujelé ego. Jeho názory jsou však většině lidí k smíchu a nikoho nezajímají. Jeho arogance ale narušuje atmosféru na pracovišti. Dnes se odhodláte k tomu, abyste ho usměrnili.

 

Kozoroh
Dnes budete mít neodbytný pocit, že na vás v poslední době vidí váš nadřízený jenom samé chyby. Může to být dojem, ale i skutečnost, to ještě nevíte. Proto zatím odvádějte práci tak, jak jste zvyklí jindy a nedejte na sobě znát hněv nebo neklid.

 

Vodnář
V práci se v tomto týdnu rozhodně nenudíte. Pozitivní události vás však obcházejí obloukem. Místo nich vás z nudy vytrhují různé omyly, opožděné plněné úkolů či podrážděnost nadřízených. Dnes se kvůli ničemu nerozčilujte, je toho na vás trochu moc.

 

Ryby
Vaše schopnost inteligentní a kultivované komunikace vám dnes přinese úspěch. Můžete se pustit do sepsání důležitého podání, absolvovat pracovní pohovor nebo složit zkoušku. Budete překvapeni, jak vše hravě zvládnete. Jste zkrátka opravdu dobří!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře