Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa, 13.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 13.06.2018, 00:00 | 13.06.2018, 00:00 | doma.cz

Středa, 13.6.2018 podle hvězd.

Beran
Do každé záležitosti se dnes zakousnete jako buldoci a rozhodnete se ji vyřešit. Díky tomu, že máte skvělý úsudek i odhad není vaše horlivost vůbec na škodu dané věci. Dejte si však pozor na to, ať nepřehlédněte něco důležitého a nešlápnete vedle.

 

Býk
Dnes se budete často setkávat s konflikty. Hlavně ve chvílích, kdy na ně vůbec nebudete připraveni, protože byste je v daných situacích vůbec nečekali. Pokud se nenecháte strhnout k tomu, abyste řešili malichernosti, pak vše zvládnete bez úhony.

 

Blíženci
Některý z vašich kolegů pokouší vaši trpělivost. Popravdě, jde vám vážně na nervy. Budete se dnes muset dvojnásob ovládat, abyste mu svůj názor nevmetli do obličeje. Vyvolalo by to zbytečnou hádku. Myslete si své a nevšímejte si ho. Nestojí to za to.

 

Rak
Měli byste se zdokonalit ve svých jazykových znalostech. Už jste si to slibovali před časem, jak jste na tom teď? Je to lepší či stále stejné? Pokud jste třeba věční začátečníci v angličtině, najděte si dnes kurzy, kde vám pomohou posunout se dále.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Je léto, ale vy dnes budete vůči ostatním lidem hodně odměření. Jako ten psí čumák! Snažte se být přívětivější, nic vám to přece neudělá. Druzí nemohou za to, že vám teď planety nelíčí život narůžovo. Někteří z nich by vám přitom rádi pomohli.

 

Panna
Hromadí se ve vás stres a únava, a tak vás začínají zmáhat i ty nejmenší povinnosti. Podívejte se dnes po cíli vaší letošní dovolené. Už pouhé myšlenky na ni vás zbaví všech negativních emocí. Budete mít štěstí na zajímavé nabídky, tak neotálejte!

 

Váhy
Dnešek vás přinutí předvést, že se nenecháte nikým ovlivňovat a manipulaci poznáte na sto honů. Postavte se odvážně za své názory a manipulátorům ukažte, že si na vás nepřijdou. Jednoduše bojujte za to, čemu věříte. Svou vnitřní silou překvapíte!

 

Štír
V práci se budete snažit odvést co nejlepší práci, i když tempo vašich spolupracovníků je spíše už prázdninové. Není to dnes zdaleka poprvé, co díky své píli vyčníváte, tak se už brzy setkáte s oceněním svého úsilí od nadřízených. Máte se nač těšit!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Pokud se dnes dozvíte o pracovním místě, které by se vám líbilo, na nic nečekejte a zašlete tam svůj životopis. Máte v tomto období velkou naději na úspěch. Jestliže se chcete prosadit, buďte průbojní a více si věřte. Máte o sobě zbytečné pochybnosti.

 

Kozoroh
Někdo z přátel vám dnes poskytne radu, která je velmi cenná. Vyslechněte si ji a nepodceňujte ji. Pořádně se nad ní zamyslete, zvažte ji. Může být impulzem, díky kterému přijdete na nápady, které ve výsledku povedou k vašemu úspěchu a prosperitě.

 

Vodnář
Jste ve stresu, a tak se u vás objevují některé emoce a postoje, které byste jindy těžko předvedli. Jde třeba o žárlivost nebo vztek. Dnes vám dá docela práci s nimi bojovat. Až se věci dají do pořádku a planety zmírní tlak, budete i vy jako jindy.

 

Ryby
Jistý člověk vám dnes ukáže, že nikdy není pozdě na to stát se kapacitou ve svém oboru. Rádi se totiž vymlouváte na to, že už na úspěchy nemáte ten správný věk a že je pozdě. Pokud to tak vnímáte, pak sami sebe přesvědčíte, že to tak opravdu je.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře