Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 11.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 11.07.2018, 00:00 | 11.07.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 11.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Pro vaši letní pohodu je důležité, abyste vyhledávali komunikaci a přátelství s lidmi, kteří jsou na stejné úrovni anebo vás spojují společné zájmy či osobní historie. Dnešní den vám přivede do cesty někoho, kdo taková kritéria dokonale splňuje.

 

Býk
Nesnažte se dnes řešit všechny věci okamžitě, i když vás k tomu energie tohoto dne přímo vybízí. Ve své horlivosti můžete snadno přehlédnout skrytá rizika a vzniklé problémy byste potom těžko napravovali. Radši se nejdříve zamyslete. Až pak jednejte!

 

Blíženci
Některé emoce se u vás běžně příliš nevyskytují. A také neděláte často věci, které si dopředu nerozmyslíte. Dnes se však dostanete do situace, kdy řeknete něco, co vás vzápětí zamrzí. Omluvte se, stát se to může každému. Dejte věci hned do pořádku.

 

Rak
Zatímco vaši kolegové se přizpůsobili pomalejšímu letnímu tempu, vy se k nim přidat nehodláte. Také dnes si sami hledáte pracovní úkoly s tím, že odpočívat budete na dovolené. Jdete na to dobře, vaše pracovní úsilí nezůstane bez povšimnutí vedení.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!
 

Lev
Někdo na pracovišti vám jde hodně na nervy. Všude je ho slyšet, všemu rozumí a všude byl. Kam vstoupí, tam je ho plno. Zatímco ostatní se spokojí s tím, že se mu smějí za zády, vy dnes budete bojovat s touhou naplno mu říct, co si o něm myslíte.

 

Panna
Dostanete se dnes do situace, kdy si sami uvědomíte, že poslední dobou neustále někoho káráte a poučujete. A to jak doma, tak i v práci. Lidé se vám raději snaží jít z cesty. Je nutné, abyste zvolnili a začali více přemýšlet nad tím, jak se chováte.

 

Váhy
Setkáte se dnes se vzdělanou osobou, která vám pomůže najít jasnější směr na cestě k úspěchu. Snažte se od takových lidí vždy něco naučit, i kdyby šlo jen o letmé setkání. I to vás totiž určitým způsobem obohatí. Všímejte si i detailů a maličkostí.

 

Štír
Některé planety vám stále ještě dělají potíže. Jakoby je těšilo, že vám mohou zatápět. Dnes se proto konflikty vyskytnou mnohdy v situacích, kdy byste je nečekali. Předem se na to připravte, ať nejste zaskočeni a snažte se vždy najít kompromis.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Proč si pořád myslíte, že pravdu máte jedině vy? Pokud vám dnes dá některý z přátel radu, nemávejte nad ní rukou. Mohla by být klíčem k vašemu úspěchu. Ceňte si zkušeností druhých a nad jejich slovy se pořádně zamyslete. Je to k vašemu prospěchu.

 

Kozoroh
Dnes všem ukažte, že si umíte stát za svými názory. Odvážně se za ně postavte a bojujte za to, v co věříte. Možná vás to překvapí, ale takovým postojem získáte respekt a cenné body nejenom u lidí, kteří vás podporují, ale také u svých protivníků.

 

Vodnář
Vůbec netušíte, jak si máte vysvětlit, že se teď nemůžete skoro s nikým domluvit. A dnes se v tomto ohledu také pořádně zapotíte! Je to tak, že se v červenci činí Merkur a Mars, a vy se jejich vlivu prakticky nemáte jak bránit. Snad jen optimismem.

 

Ryby
Dnes zjistíte, že vaše úspory se v poslední době ztenčily natolik, že jsou žalostně malé. Pokud vás přitom napadne možnost najít si aspoň dočasně brigádu, je to ta správná cesta. Dávejte si však dobrý pozor, abyste neskočili někomu na nereálné sliby.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře