Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 1.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 01.08.2018, 00:00 | 01.08.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 1.8.2018 podle horoskopu.

Beran
V srpnu si vás vezme pod křídla mudrc Merkur, což se pozitivně odrazí na komunikačních schopnostech. Vypadá to, že se dokážete vymluvit z čehokoliv, nebo naopak udělat dobrý dojem v pracovních i milostných záležitostech. Vitalita kvapem narůstá!

 

Býk
Milí Býci, vězte, že srpen je ideální pro letní dovolenou. Vesmírná konstelace upíjí z vitality a navíc komplikuje mezilidské vztahy, což vám na elánu nepřidá. Uznejte sami, že nejlepší by bylo rozložit osušku a načerpat energii ze slunečního svitu.

 

Blíženci
S novým měsícem přichází svěží vítr do mezilidských vztahů. Nečekejte zázraky na počkání, nicméně sami poznáte, že ve vzduchu visí změna k lepšímu. Uvolňuje se napjatá atmosféra a okolí je svolné k vyslechnutí vašich argumentů. Tak neseďte v koutě.

 

Rak
Druhá polovina prázdnin začne pozvolna a nepřinese žádné zásadní zvraty. Klíčovým tématem se stanou přátelé, díky nimž zapomenete na náročné chvíle v zaměstnání i soukromí. Menší přepršky hlásí vztahy rodičů a dětí. Ukazují se generační rozdíly.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Milí Lvíčci, vstupujete do měsíce, který je vám zaslíbený. Není divu, že už samotný start naladí chuťové buňky a slibuje další lahodné chody. Intelektuální Merkur vám pomáhá v pracovních záležitostech a ani romantická Venuše se nenechá zastínit.

 

Panna
Jupiter slibuje Pannám výhodné obchodní kroky. Už delší dobu vám umetá cestičku a radí, čemu věnovat pozornost. Ve středu jsou vaše čidla nasměrována k tučným ziskům. Byla by škoda brát si dovolenou, v zaměstnání by vám mohla upláchnout velká ryba.

 

Váhy
Estetické znamení Vah se na začátku srpna stará nejenom o svůj vzhled, ale také o krásu svého okolí. Snažíte se mít všechno do detailu sladěné. Vylepšujete rodinné hnízdečko a jako ze žurnálu chcete mít také drahou polovičku i nezbedné ratolesti.

 

Štír
Milí Štíři, Jupiter k vám láká stejně naladěné tváře, s nimiž vás pojí shodné hodnoty i životní vize. Díky tomu máte pocit, že je na světě zase všechno v pořádku. Ještě jste nenašli životního druha či družku? Teď svítá naděje na osudové seznámení!

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Zdá se, že své šípy namíříte přímo do černého! Už samotný začátek srpna vám napovídá, že ve druhé polovině prázdnin se rozhodně nebudete nudit. Pokud jste se ještě nerozhodli, kde budete trávit letní dovolenou, dnešek vám nabízí příjemné řešení.

 

Kozoroh
Srpen je plný překvapivých událostí a zvratů, které se snaží zamotat s vaším programem. Velkým pomocníkem bude pověstný nadhled Kozorohů a schopnost dokonalého time-managementu. Díky němu jste schopni rozplánovat den do minuty a svůj plán dodržet.

 

Vodnář
Výbušný Mars na začátku měsíce zabrnká Vodnářům na nervy. V lásce a obchodních vztazích stačí málo, abyste vyletěli jako čertík z krabičky. Potřebovali byste nikým nerušenou chvíli oddechu, je čas naplánovat dovolenou, a tentokrát nejlépe o samotě.

 

Ryby
Sama bohyně lásky vás na začátku měsíce skryje pod svá laskavá křídla. Nabízí chvíle plné něhy i spalující vášeň. Že jste stále bez vhodného protějšku? Pak je právě středa ideálním dnem na lov. Oplýváte zdravou sebejistotu a umíte prodat své kvality.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře