Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 8.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 08.08.2018, 14:09 | 08.08.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 8.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Venuše v opozici k vašemu znamení způsobuje nejrůznější nerovnováhy ve vztahu. Drhne to jak v komunikaci, tak intimní sféře. Nenechte se znechutit prvotním neúspěchem, příště to vyjde. Singles by měli mít na paměti, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.

 

Býk
Uprostřed týdne se musíte nutit, abyste vůbec vylezli z peřin. Nezkoušejte na nadřízené trik s nemocí, jedině byste je tím rozladili. Nastartujte se dopoledním tulením s drahou polovičkou a na večer si připravte něco, na co se budete celý den těšit.

 

Blíženci
Rádi byste dělali něco rukama, kdy za vámi zůstane hmatatelný výsledek. Jestliže vám to neumožňuje zaměstnání, pokuste se vyřádit alespoň v soukromí. Ať jde o tvoření s dětmi nebo rovnou rekonstrukci domácnosti, nebojte se popustit uzdu své fantazii.

 

Rak
Osmička přináší Rakům ekonomické starosti. Sice se většinu času držíte na uzdě, ale najednou utratíte peníze za naprostou zbytečnost. Snažte se udržet touhy na uzdě a jednejte víc rozumově. V opačném případě budete počítat do výplaty každou korunu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Lvi jsou znamením, které miluje úspěch. Hvězdy vám ho aktuálně dopřávají zejména na milostném poli. Díky správně zvoleným slovům proberete k životu partnerství, o jehož budoucnosti jste začínali pochybovat. Singles zase okouzlí atraktivní protějšek.

 

Panna
Datum plné osmiček nepřinese žádné výjimečné události. Nejdůležitějším prvkem celého dne je jistota stabilního partnerského svazku, případně rodinné zázemí u nezadaných zrozenců Panny. Jestliže máte harmonický přístav, jen tak něco vás nepřekvapí.

 

Váhy
Venuše koketující s Marsem vyšperkuje přitažlivost Vah a otevírá vám dveře k lásce. Nemusí jít nutně o nalezení spřízněné duše. Aktuálně upíjíte z extatického poháru a nebráníte se žádné vzrušující zkušenosti. Se závazky si neděláte těžkou hlavu.

 

Štír
Ještě pár dní musíte vydržet napěťovou konstelaci, která se neblaze podepisuje na mezilidských vztazích. Ve středu zvolíte taktiku mrtvého brouka. Nenecháte se vytočit kritickými poznámkami ze strany příbuzných, ani arogantním vystupováním kolegů.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Podle hvězdné konstelace to vypadá na druhé Vánoce! Slibují se vám zajímavé finanční zisky i překvapivé dárečky. Přátelé i spolupracovníci docení všechno, co pro ně děláte. Přehnanou skromnost hoďte za hlavu a dejte jim najevo, že vám udělali radost.

 

Kozoroh
Ještě jste si letos nestačili vybrat hlavní dovolenou? Začněte o tom rychle uvažovat. V zaměstnání se trápíte a přes veškerou vaši snahu se vám nedaří vyjít ze série komplikací. Mnohem lepší podmínky hlásí soukromá sféra. Hlavně s dětmi bude veselo.

 

Vodnář
Láká vás vše krásné a nepoznané, což je pro druhou půli léta skvělá vlastnost. Pokud jste ještě nestihli letošní dovolenou, vyberete destinaci, kde si užijete vy i rodina. Nezadaní mohou díky dalekým cestám naleznout lásku jako z červené knihovny.

 

Ryby
Zažíváte skvělé období, kdy se vám daří vše, nač pomyslíte. Při tom všem byste ale měli stát nohama pevně na zemi. V opačném případě by vám uniklo něco podstatného. Když jste v jednom kole, najděte si čas na zastavení. Co je pro váš život prioritní?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře