Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 5.9.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 05.09.2018, 00:00 | 05.09.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 5.9.2018

Beran

Jestliže potřebujete získat skvělé pracovní reference, začněte si připravovat pevnou půdu pod nohama. Nadřízení si považují vašich schopností a dokážou je náležitě ocenit. Než hled pošilhávat po místě u konkurence, co takhle promluvit si o výši mzdy?

 

Býk

Zelenou mají všechny cesty - od těch soukromých až po ty pracovní. Osamělí Býci díky cestovatelskému dobrodružství zapomenou na své jho a začnou žít naplno. Odhodláte se k výpravě do míst, která jste vždy chtěli vidět. I kdyby vás to mělo zruinovat.

 

Blíženci

Ve středu máte trochu pokroucený pohled na svět, proto nemusíte reagovat adekvátně na každou situaci. Pro jistotu se vyhněte unáhleným soudům a problémy nechte uležet. Zítra je uvidíte v docela jiném světle a aspoň se nebudete muset nikomu omlouvat.

 

Rak

Přátelská račí povaha najde uplatnění na pracovním poli. Kolegové s překvapením zjistí, že nejste pouze studení profesionálové, ale že je s vámi velká zábava. Budete ozdobou každého profesního týmu. Laskavý přístup vám otevře dveře k novým klientům.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Pokud máte ratolesti školou povinné, počítejte s tím, že si vyžádají větší pozornost. Nemusíte to hned malovat černě. Nejspíš si potřebují popovídat o náročném období, kterým prochází. Určitě jejich starosti nezlehčujte, byť se vám zdají malicherné.

 

Panna

Milé Panny, hlavou se vám honí kupa zajímavých nápadů na investici nebo založení živnosti. I když se to rodině zdá jako stavění vzdušných zámků, nenechte se od svého zaujetí odstřihnout. Podaří se vám je proměnit ve skutečnost, byť v upravené podobě.

 

Váhy

Na pracovišti jste jako střela, která smete všechno v dosahu. Konkurence se ve středu může jít klouzat. Radujete se z bystrého uvažování a ostrých loktů, což vám slibuje příznivý vývoj v zaměstnání i podnikatelském sektoru. Slyšíte cinkat korunky.

 

Štír

Ve středu můžete připomínat svého zvířecího patrona víc, než je zdrávo. Jedový osten navíc nasměrujete proti lidem, kteří si to vůbec nezaslouží. Hvězdy radí nebrat si problémy osobně a negativní emoce vyventilovat při nějaké nenásilné činnosti.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Práce máte nad hlavu, ale díky skvělému time-managementu si s každou výzvou poradíte. Méně schopní kolegové vás podezírají, že odvádíte nekvalitní úkoly, ale nenajdou na nich žádnou chybu. Važte si spolupracovníků, co s vámi táhnou za jeden provaz.

 

Kozoroh

Kvůli neutěšené domácí atmosféře můžete hledat uspokojení někde jinde. Nebojte se, nehrozí žádné mimomanželské vztahy. Podvádět můžete akorát tak svou ztenčující se peněženku. Místo toho, abyste si utáhli opasek, tak si děláte jednu radost za druhou.

 

Vodnář

Někdo z kolegů nebo dokonce samotný nadřízený vám dost pije krev. Nemáte vůbec chuť s ním mluvit, natož abyste se podíleli na stejném projektu. Bohužel se vám nepodaří najít za sebe náhradu. Věřte, že z této spolupráce vzejdete ještě schopnější.

 

Ryby

V zaměstnání jste víc chaotičtí, než je zdrávo. Nadřízení nad vámi přimhouří obě oči, ale asi to nebude stačit. Kvůli nepozornosti se můžete dopustit chyby, která zkomplikuje práci nejen vám, ale celému týmu. Zachovejte se dospěle a přiznejte vinu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře