Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 12.9.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 12.09.2018, 00:00 | 12.09.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 12.9.2018

Beran

Nad investicemi uvažujete střízlivě a nenecháte se přemluvit k něčemu, co na první pohled vypadá velmi lákavě. Ještě minulý týden byste po stejné nabídce chňapli všema deseti. Tentokrát ale zafunguje varovná kontrolka a zachrání úspory od tragédie.

 

Býk

Venuše v opozici s Uranem je kritická pro býčí finance. Ačkoliv jste od přírody při investicích velmi opatrní, tentokrát vás hvězdy tlačí k unáhleným krokům. Nepůjde o nadbytečný pár bot, ale mnohem zásadnější výdaj, který byste si záhy vyčítali.

 

Blíženci

Pokud jde o lásku, Venuše vám dolévá ohromný drive. Navíc slibuje setkání s člověkem, který vás doslova okouzlí. Zapomenete na své závazky a plnými doušky vychutnáváte milou společnost. Nejste-li v nynějším vztahu spokojení, bude to impuls pro změnu.

 

Rak

Milí Raci, ve středu jste hákliví na slovíčko a stačí maličkost, abyste začali soptit. Luna do posledního dechu komplikuje mezilidské vztahy a nejcitelnější to je v rodině. Blízcí vás moc nešetří, větší neplechu ovšem způsobí nezvyklá vztahovačnost.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Mars ve Vodnáři zabrnká na vaši ohnivou náturu. Vypadá to, jako byste potřebovali mít za každou cenu navrch. Ať jde o zbytečný konkurenční boj, nebo poměřování sil v rodině, ani jedno nepřinese očekávaný výsledek. Stačí použít zdravou sebejistotu.

 

Panna

Uprostřed pracovního týdne jste rozjetí jako lokomotiva. Nečekáte, až se rozezvučí budík, a jste v plné polní. Máte možnost udělat něco pro své zdraví. Cítíte, že kondice je na tom výborně a hledáte ideální sport. Těm adrenalinovým se raději vyhněte.

 

Váhy

Měsíček posvítí zrozencům Vah na cestu za rodinným štěstím. Vsaďte na rostoucí empatii a věnujte příbuzným maximum ze svého času i energie. Dvojnásobně to platí u dětí, které jsou teď jako houba. Zesíleně vnímají všechno, co jejich směrem vysíláte.

 

Štír

Dnešní den je kritický z pohledu partnerského vztahu. Neshodujete se v žádném ohledu a dáváte si to najevo při každé příležitosti. Neptun se sice snaží atmosféru zklidňovat, přesto je plná vášní. Snažte se krotit slova, brzy byste jich litovali.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Prožíváte romantické období, kdy s protějškem cukrujete jako na počátku vašeho vztahu. Největší radost ale máte z toho, že vedle sebe máte člověka, na něhož je spolehnutí. Co takhle připravit soukromou oslavu jen pro vás dva. Nečekejte na výročí.

 

Kozoroh

Finanční kroky provádíte s rozvahou a zaměřujete se na investice dlouhodobého charakteru. Rodiče v Kozorohu se v těchto dnech zaměří na zajištění ratolestí. Ať vybíráte spoření, nebo si lámete hlavu s jejich dalším studiem, konzultujte to s nimi.

 

Vodnář

V těchto dnech máte citlivý čich na ekonomické záležitosti. Díky tomu můžete zúročit své úspory, nebo najít pracovní příležitost, kde vám oproti stávající profesi svítá naděje na tučnější mzdu. Jediné, co nepleťte dohromady, jsou peníze a přátelství.

 

Ryby

V zaměstnání i na soukromém poli najednou prosazujete své zájmy a neplujete s davem. Na to není okolí připravené. Počítejte s menší revoltou, kterou se však nenechte zastrašit. Máte pádné argumenty, díky nimž za chvíli získáte druhé na svou stranu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře