Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 3.10.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 03.10.2018, 00:00 | 03.10.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 3.10.2018

Beran

V obchodních záležitostech nemáte kam spěchat. Sice se vám nabízí několik zajímavých investic nebo způsobů, jak rozmnožit rozpočet, ale ve skutečnosti by vás vyšly hodně draho. Nedokážete odkrýt klamavé nabídky a snadno skočíte na špek podvodníkům.

 

Býk

Měli byste dostát své pověsti rozvážného znamení a ve finanční sféře nedělat zbytečné riskantní kroky. Ve hvězdách se ukazují nečekané výdaje a vyplatí se na ně zůstat připravený. V opačném případě byste mohli zůstat daleko před výplatou na suchu.

 

Blíženci

Ve finanční oblasti se události vyvíjejí bleskovým tempem. K penězům se můžete dostat i bez vlastního přičinění, případně riskantní investicí z minuty na minutu. Hvězdy nevylučují, že by se na vás usmálo štěstí v loterii či při nákupu v antikvariátu.

 

Rak

Neutěšenou atmosféru na domácím poli i v zaměstnání si kompenzujete nakupováním. Tentokrát se ale hvězdy vašemu utrácení nebrání. Ba právě naopak vybízí k investicím do zevnějšku a ke všemu, co souvisí s krásou. Obklopte se věcmi, co vám rozzáří den.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Pokud se týká financí, nesedíte na nich jako žába na prameni. Naopak vás baví utrácet za drobnosti a dělat si radost vším, co vám právě padne do vkusu. Úspory by se vám ale v budoucnu hodili mnohem více než nahromaděné cetky. Brzy vám vypadnou z oka.

 

Panna

Perfektní jízda pokračuje a je na vás, jakým směrem zaměříte energii. Bude středeční prioritou láska, studijní výsledky ratolestí nebo vaše slibně rozjetá kariéra? Venuše je ke všemu svolná a podpoří vás v troufalých plánech. Jen k nim mít odvahu.

 

Váhy

Shoda okolností vám umožní setkat se s lidmi, které jste dlouho neviděli. Neměli byste se proto vyhýbat obchodním schůzkám ani zařizování úředních záležitostí. Ve středu si nemůžete být jisti, z jakého koutu na vás může vykouknout známý obličej.

 

Štír

Na pracovišti to dnes zavání chybou způsobenou spěchem. Naštěstí se vám přešlap podaří včas rozpoznat a napravit. Začátkem října by vám slušelo více pečlivosti. V touze stihnout tisíc věcí najednou nepracujete do detailu a mohlo by to vyjít draho.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Kvůli práci jste vytíženi a nemáte moc volného času na soukromý život. Na druhou stranu vás těší, že je o vás zájem. Pocítíte obrovskou radost ze svého úspěchu, která v průběhu dne ještě naroste. Není vyloučeno, že večer budete s rodinou oslavovat.

 

Kozoroh

Nezadaní Kozorozi mají vysoké šance na uhranutí sexy protějšku. Dnes jste obzvlášť neodolatelní a umíte své osobní kouzlo prodat. Nezřídka si zaflirtujete na pracovišti nebo pozvete dosud neznámou tvář na odpolední kávu. Sex-appeal svědčí i párům.

 

Vodnář

Ke štěstí dnes potřebujete absolutní klid a volnost. Neposedné děti a nečekané návštěvy příbuzenstva vám nedovolují seberealizaci tak, jak chcete. Rádi byste si odpočinuli při oblíbené činnosti a nemuseli se přitom ohlížet na plány a požadavky okolí.

 

Ryby

Pokud jde o lásku, vyhlížíte jeden z nejúspěšnějších týdnů tohoto roku. Partneři k sobě budou v komunikaci otevřenější a nebudou se hádat kvůli maličkostem. Také rodinné zázemí a harmonický vztah pro vás najednou představují nepostradatelnou jistotu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře