Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 31.10.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 31.10.2018, 00:00 | 31.10.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 31.10.2018

Beran

Poslední říjnový den si vyhraňte pro své nebližší v čele s drahou polovičkou. Díky dřívějšímu stmívání máte dostatek prostoru na rozhovory mezi čtyřma očima. Nicméně to nevypadá, že byste spolu diskutovali zbytečně dlouho. Máte zajímavější program.

 

Býk

Jakým programem se rozloučíte s říjnem vy, milí Býci? Hvězdy osvěcují dění na domácí půdě. Nabízí se příležitost k rekonstrukci nebo stěhování. Nejcitelnější to je v případě očekáváte-li přírůstek do rodiny. Protějšek z toho začíná trochu panikařit.

 

Blíženci

Říjen končí stejně úsměvně jako začal. Smysl pro humor vydržel Blížencům i navzdory mnohým komplikacím, jimiž museli v uplynulých týdnech projít. Ve středu se naskytne příležitost vyrazit s přáteli za zábavou, nebo navštívit vzdálené příbuzenstvo.

 

Rak

V zaměstnání se nemusíte bát toho, že byste v něčem neobstáli. Jste houževnatí a navíc za zády máte celé plénum hvězdy, které pracují ve váš prospěch. Přemýšlíte o kariérním postupu, nebo si pohráváte s myšlenkou na vlastní podnikání? Máte na to.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

V posledním říjnovém dnu se snažte držet dál od všech jedinců, jimž nemůžete důvěřovat. Někdo se snaží nabourat harmonické domácí zázemí. Závidí vám štěstí v lásce i zdravou rodinu. Jste veselí a mohli byste na sebe prozradit víc, než je zdrávo.

 

Panna

Merkur nabízí možnost pracovního růstu. Zesiluje vaše schopnosti a navíc vám umetá cestičku. Nehrozí výraznější komplikace ze strany kolegů ani spolupracovníků. Naopak to vypadá, že se vám podaří najít minimálně jednoho souputníka pro své plány.

 

Váhy

Nedělá vám problém prosadit své zájmy. V kritických chvílích najdete východisko bez sebemenšího zaváhání a také plánování jde jako po másle. Znát je to v zaměstnání, kde se s vámi může měřit jen málo kolegů. Pozor na pýchu, jak známo, předchází pád.

 

Štír

Není od věci zůstat poslední říjnový den v zaměstnání přesčas, tedy pokud neplánujete s miláčkem prchnout za kulturou. V domácnosti to jiskří a hrozí menší spory kvůli praktickým otázkám. Každý máte na danou věc odlišný názor a kompromis je složitý.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

To, co Střelci považují za nevinné setkání, vidí jejich protějškové naprosto jinak. Spokojené partnerství může nahlodat žárlivost kvůli příliš přátelskému jednání s kolegy nebo kamarády. Svou roli může sehrát i nepřející člověk, který na vás donáší.

 

Kozoroh

V zaměstnání na to jdete vskutku rafinovaně! I když na vás mají nadřízení políčeno, nic na vás nemají. Jste sebejistí a bezchybně odvádíte jeden úkol za druhým. Pokud se přece jen nějaká chybička vloudí, dokážete ji využít dokonce ve svůj prospěch.

 

Vodnář

Návštěva přátel vám vnukne myšlenku na změnu bydlení. Ať se vaše myšlenky ubírají k možnému stěhování nebo renovaci stávajícího příbytku, trochu přibrzděte. Megalomanské plány zaskočí příbuzné a hlavně rozpočet. Nejprve vezměte do ruky kalkulačku.

 

Ryby

Hvězdné aspekty jsou víc než příznivé. Vyšší moc vám nepřeje nic zlého. Naopak to vypadá, že začnete sklízet sladké plody svého uplynulého úsilí. V kariéře můžete postoupit na lépe placenou pozici, milostný život zase hlásí duševní i fyzickou souhru.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře