Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 7.11.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 07.11.2018, 00:00 | 07.11.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 7.11.2018

Beran

Sedmička je šťastným dnem pro nezadané Berany. Cítíte se neodolatelně a dokážete své osobité charisma využít nejenom na milostném poli. Do 14. listopadu však přeskakujete od jednoho protějšku k druhému a schází vám schopnost navazovat vážné známosti.

 

Býk

Nevšední činnosti vám v zaměstnání vyhovují. Výjimečně nepociťujete potřebu vystupovat z davu, takže vám nevadí ani týmové aktivity. Pracovní doba vám ve společnosti kolegů uteče rychleji než samotnému v kanceláři. Navíc se nemusíte tolik přepínat.

 

Blíženci

S každým dalším dnem se cítíte duševně vyčerpanější. Děláte si vrásky na čele z toho, zda zvládnete všechny nezbytné úkoly. Hlavu vzhůru, milí Blíženci. Ve váš prospěch pracuje flexibilní myšlení, které si s potíží poradí třeba i na poslední chvíli.

 

Rak

Zasnění zrozenci Raka odkryjí uprostřed pracovního týdne identitu svého ctitele. Někdo se vám vyzná ze svých vřelých pocitů. Ať je to životní partner nebo tajná láska, čeká vás romantikou prosycený večer. S dotyčným plujete na stejné zamilované vlně.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Nový vztah vás úplně ochromí a nebudete schopni myslet na nic jiného. Zamilované zprávy a žhavé telefonáty vás připraví na vášnivý večerní program. Protějšek na vás může oči nechat a svou náklonnost vám bude dávat najevo při každé společné minutě.

 

Panna

Uprostřed pracovního týdne objevíte možnost přejít do nového zaměstnání. Pokud se na současné pozici necítíte využiti, najdete motivaci k odchodu. Lepší platební ohodnocení a zaměstnanecké výhody vás nenechají dlouho váhat. Jupiter se tímto loučí.

 

Váhy

Na pracovišti během dne zasáhnete proti nespravedlnosti. Nezáleží na tom, zda se jedná o vašeho pracovního spojence nebo neoblíbeného kolegu. Jakmile se kdokoliv dostane do úzkých, budete ho zuby nehty bránit. Udělal by dotyčný člověk totéž pro vás?

 

Štír

Stereotypní život prosvítí uprostřed pracovního týdne nová láska. Nezadaní Štíři skoncují se samotou a začnou s randěním. Seznamování se po internetu i flirtování na pracovišti vám během dne nedělají velký problém. Navíc dík nim sklidíte první ovoce.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě

 

Střelec

S řešením finančních záležitostí vydržte do zítřka. To, co se jeví jako extra výhodná nabídka bude záhy jinak. Zítra už Jupiter pracuje ve váš prospěch, stačí jen posečkat. Skutečně lukrativní příležitosti vám neutečou, protože vám jsou souzené.

 

Kozoroh

Středa přináší zjištění, že do vás v zaměstnání vkládají velké naděje. Není pro vás podstatné, zda je svěřená důvěra ze strany nadřízených nebo kolegů. Raději se zasadíte o to, abyste ji nezklamali. Už za pár dní se dostaví první výsledky a odměny.

 

Vodnář

Zatoužíte po nějaké technické novince a uděláte cokoliv, abyste si ji mohli co nejdříve pořídit. Pokud dnes nenajdete dostatek financí, hledáte další možnosti, jak se k vytoužené věcičce propracovat. Skutečně jde o zboží, bez něhož nemůžete žít?

 

Ryby

Střed pracovního týdne vám přináší otevřený rozhovor s nadřízeným. Nespokojenost v zaměstnání, špatné platební ohodnocení nebo mizerné pracovní podmínky vám poskytnou dostatek témat k hovoru. Na jedinou kartu vsadíte všechno, nemáte totiž co ztratit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře