Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 14.11.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 14.11.2018, 00:00 | 14.11.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 14.11.2018

Beran

Atmosféra v soukromí graduje. S protějškem máte odlišné emoční postoje a ani jedna strana neprojevuje zájem vyjít té druhému vstříc. Dokonce to může vygradovat chvilkovým rozchodem a následným návratem. Nápomocná vám bude beraní sebejistá nátura.

 

Býk

Máte chuť utrácet za drahé věci, které ve skutečnosti nepotřebujete a ani pro ně nenajdete využití. Ačkoliv se vaše finanční zajištění zlepšuje, je škoda mu dávat takovou ránu za uši. Dopřejte si nákupní detox, což by mělo platit i pro internet.

 

Blíženci

Nemáte myšlenky na pracovní povinnosti, a navíc se potýkáte s ubývajícími nápady. Zvykli jste si na kreativní myšlení, díky němuž nebylo nic problém. Zato teď se musíte pořádně otáčet. Hvězdy popohánějí, abyste neustrnuli v pláči nad rozlitým mlékem.

 

Rak

Výdajů máte pořád víc než dost a bylo by nešťastné přidělávat si další. Pokuste se chápat život spíše v duchovní rovině a oprostěte se od materiálních statků. Záhy byste stejně pochopili, že vám nepřinesou štěstí, spíš vás mohou dostat do potíží.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Lev

V zaměstnání očekávejte výhodné nabídky, které se vyplatí. Na první pohled nemusí vypadat nijak zajímavě, ale určitě byste se jich neměli vzdávat ve prospěch kolegů. Zafungují jako odrazový můstek, nebo na sebe díky nim strhnete pozornost vedení.

 

Panna

Jste extrémně náchylní k syndromu vyhoření! Na svá bedra naložíte víc povinností, než můžete bez stresu zvládnout. Tlačí vás k tomu jednat ekonomické důvody, druhak konkurence, která vám šlape na paty. Snažte se úplně vypnout aspoň ve volném čase.

 

Váhy

Luna přechází přes Mars a Váhy kvůli tomu neposedí na jednom místě. Hledáte nové podněty pro svou profesi a snažíte se vnést svěží vítr i do lásky či rodiny. Nálada se rázem vyšvihne o sto procent nahoru. Nejste typ, který by dokázal koukat do zdi.

 

Štír

Hádky a konflikty vám dokážou sebrat vítr z plachet. Ať se jedná o problémy s rodinou nebo spolupracovníky, nepřikládejte jim zbytečně velký důraz. Už zítra se atmosféra promění a současné hádky získají cejch malichernosti. Hlavně zůstaňte slušní.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Snažte se řešit komplikace na milostném poli s chladnou hlavou. Jednáte podle hesla - co na srdci, to na jazyku. Jindy by vám to sice přineslo plusové body, ale tentokrát míříte spíše do problémů. Miláček se porozhlédne po někom, kdo mu pofouká bebí.

 

Kozoroh

Díky dětem přijdete uprostřed pracovního týdne na veselejší myšlenky. Představí vám svůj nový koníček, pro který se okamžitě nadchnete. Nejenom že si vyčistíte unavenou hlavu, ale hlavně na své ratolesti budete náležitě pyšní. Je znát, že je to baví.

 

Vodnář

Pozitivní energie provází Vodnáře na každém kroku. Skvělý vývoj očekávejte v zaměstnání, lásce i na domácí půdě. Ostatně co jiného může přitahovat dobro, než zase a jenom dobro. Vnitřní radar vás nasměruje na správnou cestu, která vede za štěstím.

 

Ryby

Odpočítáváte hodiny do doby, než se prazvláštní konstelace hvězd zlomí a vy ucítíte pozitivní vítr v plachtách. Nekomplikujte situaci na poslední chvíli a raději se věnujte činnostem, kdy se nemůže nic pokazit. Diplomatické mlčení je skvělá taktika.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře