Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 6.11.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 06.11.2018, 00:00 | 06.11.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 6.11.2018

Beran

Uran v trigonu s Merkurem vám dodává pozitivní energii. Pocítíte to už v dopoledních hodinách, kdy nemáte nikde dlouhé stání. Na pracovišti chcete stihnout spoustu věcí najednou a také milostná půda hlásí zajímavou úrodu. Jste si vědomi svých kvalit.

 

Býk

Vytoužených změn v partnerském vztahu se v úterý zatím nedočkáte. Hvězdy v této sféře stagnují, proto se většina bojových výpadů nesetká s valným účinkem. Nejeden zrozenec Býka může začít hledat štěstí na jiné frontě. Lepší je ovšem chvilku posečkat.

 

Blíženci

Jak se říká, co se vleče, neuteče. V zaměstnání jste nervózní kvůli tomu, že se události nevyvíjí předpokládaným tempem. Velkou výhodou je schopnost podívat se na situaci jiným úhlem pohledu. Díky tomu se vyhnete riskantnímu předbíhání a zbrklosti.

 

Rak

Zrozenci Raka při plnění pracovních povinností vylezou ze své ochranné ulity. Kolegové dostanou příležitost poznat vás i bez diplomatického obalu. Dejte si pozor, jakým stylem komunikujete. Neuvážená slova mohou doplout i k uším, jimž nejsou určená.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Čeká vás rozhovor s nadřízeným o zvýšení platu a zlepšení pracovních podmínek. Dnes máte dostatek asertivity i odhodlání, abyste prosadili své požadavky. Málokdo vás vyvede z míry, tak se ani před šéfem nebudete snižovat. To zvyšuje šanci na úspěch.

 

Panna

Na rozdíl od svých blízkých dnes zůstáváte nohama pevně na zemi. Rozhodnutí někoho z přátel či rodiny vás proto může nemile překvapit. Neuváženosti a očividně špatné plány můžete dotyčnému zavčasu rozmluvit. Později vám bude za cennou radu vděčný.

 

Váhy

Venuše z vašeho znamení může zmrazit lásku v trvalém partnerství. Každý den není posvícení, a stejně tak vás v soukromí nečeká romantikou přesycený večer. Na druhé straně máte možnost vyřešit vztahové problémy, které od vás žádají racionální pohled.

 

Štír

Slunce v konjunkci vytváří dobré podmínky pro úspěchy v práci i partnerství, což nejeden zrozenec Štíra využije ve svůj prospěch. Úterý je vhodné pro vylepšování vztahů na pracovišti. Stejně tak máte možnost vlichotit se do vrtkavé přízně nadřízeného.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Může vás překvapit, že stará láska nerezaví a s povzdechem vzpomenete na expartnera. Není vyloučeno, že vám jej hvězdy v průběhu dne postaví do cesty. Nejeden Střelec v takovém případě zaváhá, zda vstoupí podruhé do téže řeky. Ještě si to rozmyslete.

 

Kozoroh

Protějšek vám poskytne důkaz o tom, jak moc pro něj znamenáte. Po náročném odpoledni si vychutnáte rozmazlování z miláčkových rukou a romantický večer. Společná večeře při svíčkách poskytne kulisu pro milostná vyznání. Určitě se máte na co se těšit!

 

Vodnář

K jisté osobě pocítíte silnou náklonnost a není vyloučeno, že se nebude jednat o oficiálního partnera. Do hledáčku Vodnářů se dostane i sympatický spolupracovník či sexy soused. Nezadaným se nabízí možnost osudového seznámení nebo žhavého flirtu.

 

Ryby

Dostali jste se do přízně vrtkavé Štěstěny, což se odrazí zejména v profesním životě. V zaměstnání přichází vaše velká chvíle. Záskok za nemocného kolegu nebo zahraniční pracovní cesta vám přinesou možnost, jak se před nadřízenými pořádně vyšvihnout.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře