Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 13.11.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 13.11.2018, 00:00 | 13.11.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 13.11.2018

Beran

Dokážete zapracovat na úkolech, s nimiž jste si v uplynulých týdnech nevěděli rady. Díky Luně najdete odpověď na ty nejsložitější úkoly a navíc máte drive, který pomáhá od nápadů k činům. V práci to jde jako po másle a ještě z ní máte skvělý pocit.

 

Býk

Mars vám do poloviny měsíce nedělá právě dobrou službu v mezilidských vztazích. Znát je to v první řadě na pracovišti, kde si lezete na nervy s kolegy a společnou řeč nemůžete najít ani s nadřízenými. Ani singles nemají dobré podmínky pro seznámení.

 

Blíženci

Dávejte si velký pozor na nejrůznější lákadla, která vás nutí do nepromyšlených nákupů. Riziko je spjaté také s loterií a nepřiměřeným riskováním na investičním trhu. Není všechno zlato, co se třpytí. Unáhlený krok by vás mohl dostat až do dluhů.

 

Rak

Tak moc prahnete po lásce, že byste mohli sednout na lep nějakému filutovi. Případně vás okouzlí protějšek, s nímž máte pramálo společného. Ztráceli byste drahocenný čas, během něhož vám utečou jiné šance. Ještě pár dní se seznamováním vyčkejte.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Lev

Jupiter si posvítí na ekonomickou stránku Lvů. Nemusíte se obávat, pracuje ve váš prospěch. Pokud řešíte nedostatek financí, naskytne se vám skvělá možnost přivýdělku. Pomocná ruka je na cestě! Zelenou mají i případné půjčky nebo investice.

 

Panna

Vesmír vám mává před nosem nejrůznějšími lákadly. Nic však není zadarmo a zdá se, že by se naopak jednalo o pořádně drahou legraci! Jakmile do něčeho vstupují peníze, zbystřete a zvolněte tempo. Opilí nadšením byste mohli koupit pouhou mámivou iluzi.

 

Váhy

V těchto dnech dokážete vyřešit rodinné potíže, které se ještě nedávno zdály jako gordický uzel. Umíte se vcítit do potřeb svých nejbližších a tolik nebazírujete na svém. Velkou pomoc představuje i aktuální výřečnost, kdy zhmotníte své myšlenky.

 

Štír

Luna aktivuje nabubřelého Marse a společně vytváří třaskavinu na pracovním poli. Nadřízení jsou sami o sobě nabroušení, a proto není moudré jim vstupovat do cesty. Nejvýhodnější je snažit se ukrýt v kolektivu, nebo vybrat přebytečné dny dovolené.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Novou lásku můžete najít v člověku, kterého dobře znáte. Ať jde o kamaráda, bývalého spolužáka nebo kolegu, zpočátku se tváří velmi nápadně. Pozvání na kávu ale určitě neodmítejte. S postupem času zjistíte, že si navzájem máte hodně co nabídnout.

 

Kozoroh

Sympatie ve vztazích jsou velmi vrtkavé a neměli byste jim přikládat velkou váhu. Platí to hlavně u čerstvě zadaných Kozorohů, jejichž nový objev přestává být tak zajímavý, jak se zpočátku zdálo. Nechali jste se omámit líbivou bublinou a ta splaskne.

 

Vodnář

Cena Vodnářů na pracovním trhu strmě stoupá, byť se to ještě v úterý nemusí zdát patrné. Skuteční vizionáři už teď odkryjí vaše schopnosti a začnou se o vás zajímat. Originální nápady a schopnost dotáhnout je do konce se brzy budou platit zlatem.

 

Ryby

Ačkoliv vedení nesouhlasí s vaším pracovním postupem, snaží se vám svěřit maximální důvěru. Raději dělají, že některé kroky nevidí. Proto nepřilévejte olej do ohně a nechtějte zázraky na počkání. Nejprve za nimi musíte přijít s konkrétními výstupy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře