Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 4.12.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 04.12.2018, 00:00 | 04.12.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 4.12.2018

Beran

Jupiter slibuje vítr v rozpočtu. Nemusíte se děsit, jde o ryze pozitivní poryv, který přináší příležitosti k zisku. Jste ve správný čas na správném místě, navíc zaujmete mnohem víc, než případná konkurence. Zvažte, kolik času chcete obětovat práci.

 

Býk

Býci jsou v těchto dnech nesmírně emotivní. Jednání svých blízkých považujete za přehnané či nespravedlivé. Kvůli takovým pocitům se dostáváte pod silný tlak v zaměstnání i v soukromém životě. Zkuste vypustit zbytečné aktivity a dopřejte si oddech.

 

Blíženci

Zadaní Blíženci se chtějí vyhnout konfliktům za každou cenu. Kvůli tomu ale děláte přílišné ústupky a ztrácíte tvář. Skutečně neexistuje jiné řešení? Kompromis by z vaší strany prošel, máte za úkol vysvětlit své požadavky trochu rozmazlené polovičce.

 

Rak

Miláček se konečně dočká! Po období, kdy jste se v tělesných radovánkách drželi trochu zpátky, přichází nečekaný uragán vášně. Je vám jedno, jestli za oknem řádí třeskutá zima, svým temperamentem totiž rozpálíte i ledovec. Zítra máte vstát do práce!

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Na začátku měsíce máte příležitost provést změny, o nichž už dlouhou dobu sníte, aby nastaly. Jejich implementace nebude tak náročná jako v uplynulých měsících. S novinkami se sžijete jedna báseň, navíc dozrajete k tomu, aby bylo všechno perfektní.

 

Panna

Během úterý a středy máte skvělou možnost k rozmnožení financí. Úspěšné dny vyhlíží zejména Panny působící v informačních či zdravotních oborech. Hvězdy jako by se vám tím snažili vykompenzovat nepříznivé postavení v ostatních životních sférách.

 

Váhy

V milostném životě jedete na plný plyn a nepřemýšlíte, zda vám protějšek stačí. Ve vztahu kvůli tomu může docházet ke sporům, singles odradí případné ctitele. Každopádně se vyplatí trochu ubrat a přizpůsobit druhé straně. I tak si užijete prima den.

 

Štír

Pravda je sice ve vztahu na vaší straně, ale ukáže se to až zpětně. Nenechte se vyprovokovat ke konfliktu a raději počkejte, až drahá polovička sama přizná, že pochybila. Můžete na tom jedině vydělat! V opačném případě jen přiléváte olej do ohně.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

V úterý se nebraňte společenskému vyžití! Ať vás lákají kolegové na firemní večírek, nebo váháte, zda vyrazit na skleničku s kamarády, nerozmýšlejte se dlouho. Zadaní si užijí skvělou zábavu a přijdou na veselejší myšlenky. Singles vyhlíží seznámení!

 

Kozoroh

Originální myšlenky se objevují v lásce i na pracovišti. Bohužel ani jedna sféra nevykazuje nadšení z těchto novinek. Hvězdy radí vyčkat na přívětivější čas. Tlačením na pilu si proti sobě akorát popudíte jedince, kteří mají rádi všechno při starém.

 

Vodnář

Snažte se být za každou cenu tolerantní vůči blízkému člověku, který neprožívá nejlepší den. Sice vás svým úterním chováním dost vytáčí, ale jste jediná osoba, na níž se může ve všem spolehnout. Ukažte svou vlídnou tvář a nabídněte pomocnou ruku.

 

Ryby

V úterý se snažte zachovat klid v duši stůj co stůj. Neutěšená nálada se podepíše na všech životních sférách v čele s rodinou a láskou. Zatímco v zaměstnání si rozkolísaného přístupu nikdo nevšimne, v partnerství už to bude o poznání složitější.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře