Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 11.12.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 11.12.2018, 00:00 | 11.12.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 11.12.2018

Beran

V zaměstnání i na soukromé půdě se vyplatí poslechnout vlastní rozum a intuici. Bravo! Někdo blízký vám může našeptávat špatné rady, byť to nedělá schválně. Později byste svého rozhodnutí litovali. Ujistíte se v tom, že důvěřovat můžete jen sobě.

 

Býk

Drahá polovička zkouší vaši trpělivost a máte co dělat, abyste zkoušku vydrželi. Odpolední divadélko zacloumá s býčí žárlivostí a nejspíš je to přesně to, co miláček chce! Po bouřce totiž přijde sladké usmiřování. Dostane vás tam, kam potřebuje.

 

Blíženci

Rozmařilé nákupy vám udělají čáru přes rozpočet, stejně jako nepromyšlené investice do bydlení. Máte sice spoustu skvělých nápadů, ale vaše finanční možnosti pokulhávají. Než podepíšete nějakou smlouvu nebo objednáte zboží, dejte si studenou sprchu.

 

Rak

Nezadaným Rakům nastává období žní. Začnete si užívat života plnými doušky a věnovat se tomu, co vás naplňuje. Díky volnočasovým aktivitám dostanete možnost potkat ideální protějšek. Zjistíte, že máte mnoho společného. Zadané to táhne k partnerovi.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Vášniví Lvi potkají velice atraktivního jedince, který si okamžitě získá vaše sympatie. Stačí jediný pohled, jenž vás uhrane, a budete se jen těžko zbavovat hříšných myšlenek. Nezadaní si nemusí dělat výčitky svědomí, šelmy ve vztahu to mají těžší.

 

Panna

Do soukromí si nenecháte mluvit. Nevidíte proto varovné signály okolí, které vás upozorňují na konkurenci v lásce ve vaší blízkosti. Hvězdy vám ji odkryjí až těsně před katastrofou. Naštěstí budete mít i tak příležitost poprat se o budoucnost vztahu.

 

Váhy

Díky Vahám nehrozí nuda a stereotyp v zaměstnání. Stanete se netitulovaným bavičem kolektivu a nezáleží na tom, zda vaše legrační kousky budou předem promyšlené či nikoliv. Jen pozor na proříznutá ústa. U vedení byste si to kvůli nim mohli rozlít.

 

Štír

Máte možnost rozkrýt identitu osoby, která o vás delší dobu roznáší nepravdivé informace. Pomlouvače ze svého okolí rychle vypudíte a dáte mu dostatečně za vyučenou. Nenecháte se déle tahat za nos a dotyčného použijete dalším výtečníkům pro výstrahu.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Chcete být s každým zadobře, což se odrazí na chování v soukromí i na pracovišti. Dokonce se mile usmíváte na kolegy, jimž se obvykle vyhýbáte obloukem. Nesmíte se divit, že se začnou zajímat, co za takovou změnou stojí. Větří potíže a strachují se.

 

Kozoroh

Charismatická Venuše vykouzlí v zaměstnání pohodovou atmosféru, ve které se rozpustí konfrontace s kolegy i nadřízenými. Kolektivem prostoupí naprostá pohoda, díky níž se můžete zase soustředit na své úkoly. Nebraňte se firemnímu večírku nebo obědu.

 

Vodnář

Aktuální úspěch v pracovním i soukromém životě je pro někoho z okolí trnem v oku. Dotyčný si neuvědomuje, že všechno máte vydřené a jen málo k vám přišlo zadarmo. Nikomu nic nevysvětlujte! Naopak si pro závistivce na spokojenosti ještě přisadíte.

 

Ryby

Pracovně se nacházíte v útlumu a cítíte na sobě vyčerpání. Namísto plnění restů se sotva donutíte k nezbytným povinnostem. Ne že by vám scházela energie. Té máte díky Marsu dost, ale schází vám motivace k akci. Co takhle vzít si půl dne dovolenou?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře