Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 18.12.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 18.12.2018, 00:00 | 18.12.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý 18.12.2018

Beran

Prosinec je z ekonomického hlediska velice perspektivním měsícem. Nabízí pozitivní výhled na bankovní konto. Proto se nehroutíte z toho, že jste vánočními nákupy zasadili svému rozpočtu větší ránu. Očekáváte, že po novém roce se korunky přikutálí.

 

Býk

Býci, kteří studují, by se měli soustředit na závěrečné zkoušky. Nechávat je na poslední chvíli se určitě nevyplatí. Hvězdy nabádají, abyste maximum povinností zvládli dokončit před Vánoci. Máte skvělé podmínky k úspěchu. Bez práce ale nejsou koláče.

 

Blíženci

Hvězdy se vás snaží držet dál od tvůrčích činností, které by nemusely dopadnout podle představ. Platí, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Kromě pokaženého výsledku hrozí i nepříjemné zranění. Jistě si nechcete kazit zdraví v tomto kouzelném období roku.

 

Rak

Přemýšlíte, co byste ještě mohli udělat, aby byly letošní svátky nezapomenutelné. Nápadů máte spoustu a sil k jejich realizaci jakbysmet. Jenom se zamyslete nad tím, zda chcete udělat radost druhým, nebo sobě. Ne každý má totiž stejný vkus jako vy.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Máte obavu z toho, že se příbuzní vymezují vůči vašim názorům. Nejcitlivěji to nesete v případě ratolestí a mladších sourozenců. Máte obavu, že přicházíte o svou autoritu. Hlavu vzhůru. Zavzpomínejte na svá revoluční léta a dopřejte jim tuto svobodu.

 

Panna

Konexe mezi rodinou a přáteli se budou hodit. Pokud hledáte zaměstnání, nebo byste ocenili více zakázek, rozhoďte sítě. Vesmír prozrazuje, že právě díky blízkým osobám můžete přijít k penězům. Každá koruna se hodí, před Vánoci to platí dvojnásobně.

 

Váhy

Pokud patříte mezi školou povinné, naplánujte si do konce roku maximum zkoušek. V prosinci jste schopni vstřebat neuvěřitelné množství informací a také chápete souvislosti, s nimiž jste měli dříve problém. V zaměstnání profitujete ze svého know-how.

 

Štír

Venuše se rozhodla rozmazlovat vás ve všech myslitelných směrech. Nač se tomu bránit? Stačí méně plánovat a víc se přizpůsobovat aktuálnímu dění. Pochopte, že ne všechny záležitosti musíte mít pod svou kontrolou. Osud moc dobře ví, co s vámi zamýšlí.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Na pracovním poli vám nedělá dobrou službu přílišné prosazování vlastních zájmů. Platí, že malý krok vzad může znamenat ohromný posun kupředu. Ukažte okolí, že dokážete přistoupit na rozumný kompromis. Tratní na tom nebudete. Vedení vás má na mušce.

 

Kozoroh

Venuše se chce vyřádit a podsouvá vám jeden lepší nápad za druhým. Její vliv se odrazí především na soukromém poli, kde chcete zvelebovat, rekonstruovat, nebo se dokonce rozhoupete k možnému přestěhování. Zbývá jen přesvědčit blízké o své pravdě.

 

Vodnář

Reakce v rodinném kruhu jsou nezvykle intenzivní. Musíte se snažit, abyste ze sebe vykřesali dřívější toleranci a trpělivost vůči vrtochům blízkých. Mějte na paměti, že jsou všichni nervózní z blížících se svátků, a proto se mohou chovat neuváženě.

 

Ryby

Mars maximalizuje energii do pracovních záležitostí. Jste schopni vydělat peníze a chopit se náhlých příležitostí. Ať jde o tvůrčí práci nebo výzkumné činnosti, můžete dosáhnout překvapivých výšin. Do konce roku stihnete tolik, jako za celý rok ne.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře