Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 1.1..2019

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 01.01.2019, 00:00 | 01.01.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 1.1..2019

Beran

Připravit, ke startu, pozor, teď! Přesně v takovém duchu se rozhodnete odstartovat nový rok 2019. Velkým pomocníkem přitom bude postavení Marsu navazující na předchozí měsíc. Navzdory náročnému včerejšímu programu vás v úterý čeká báječná kondice.

 

Býk

První lednový den může mít tisíc podob. Záleží na tom, jak ovládnete své rozladění. Vypadá to, že jste si včera vjeli do vlasů s blízkým člověkem a nevíte, jak se chovat. Zkuste taktiku - nic se nestalo. Případně udělejte vstřícný krok k usmíření.

 

Blíženci

Blíženci se stejně jako většina znamení zvolna probouzí do nového roku a snaží se vykročit šťastnou nohou. Vyšší sféry jsou vám jednoznačně nápomocné. Dolévají pohár pozitivního naladění a ani fyzická kondice nebude zaostávat. Vyhlížíte lepší zítřky!

 

Rak

Do 6. ledna si ještě vychutnáváte přívětivé postavení Venuše, díky kterému profitujete z pozitivních vesmírných vibrací v profesní i milostné sféře. Nezadaní mohou najít člověka, který se zajímá o věci mezi nebem a zemí. Nechte se unést jeho světem.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Ukáže se stará známá pravda, že pokud jste spokojeni vy sami, budou spokojeni i lidé kolem vás. Rok 2019 odstartuje v pozitivním světle. Sršíte dobrou náladou a podle všeho máte skvělé vyhlídky do budoucna. Všem okolo předáváte svou báječnou náladu.

 

Panna

Panenky prožívají velmi příjemný start roku. Díky spřízněnému postavení Venuše se daří zejména zadaným. Ti si notují se svou spřízněnou duší a případné neshody pomáhá urovnat moudrý Merkur. Singles s případným seznamováním ještě chvilku počkají.

 

Váhy

V lednu můžete roztáhnout křídla. Vesmírní trubadúři slibují splnění tajných snů. Zesilují estetické cítění, což je vaše silná stránka daná shůry. V lednovém týdnu si jen připravujte půdu pod nohama a rozmýšlejte, jaká oblast by měla být prioritní.

 

Štír

Milí Štíři, do nového roku vás vyprovází nejlepší vesmírný vládce, jakého si pro své životní plány můžete přát. Sluneční paprsky zaručují psychickou i fyzickou kondici, navíc se starají, aby vám žádné překážky nezavazely v cestě. Rozmach může začít.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Chvilku potrvá, než se dostanete na provozní teplotu, ale poté se zaradujete nad příjemným startem roku. A to ještě nevíte, co báječného na vás čeká v dalším týdnu! Aktuálně hvězdy radí věnovat se nezbytným úkonům, abyste se tím pak nezdržovali.

 

Kozoroh

Začátek letošního roku je pro Kozorohy trochu mrazivý. Může za to nevlídný aspekt Marsu k vašemu znamení, který ochlazuje atmosféru v lásce. Do 6. to není tolik citelné, i přesto počítejte s častějšími hádkami a neochotou přistupovat na kompromis.

 

Vodnář

Na začátku roku máte pocit, že jste nevykročili správnou nohou. Hvězdy se kaboní jak na finanční záležitosti, tak na milostné vztahy. Nevěšte hlavu, tato nepřízeň nebude trvat věčně. Zatím se věnujte letitým přátelům nebo svým volnočasovým aktivitám.

 

Ryby

Do nového roku vplujete naprosto hladce. Může za to přátelsky naladěná Venuše s Neptunem, jejichž spojení vykouzlí báječnou atmosféru hlavně v lásce. Připadá vám to až podezřelé, protože takovou idylku jste s drahou polovičkou už dlouho nezažili.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře