Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 8.1.2018

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 08.01.2019, 00:00 | 08.01.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 8.1.2018

Beran

Kněžka lásky pracuje ve vašich službách a nabízí samé příjemnosti pro tělo i duši lačnící po lásce. Platí to dokonce i pro Berany, kteří svou spřízněnou duši stále hledají. Velkým plusem je beraní smysl pro humor, s nímž můžete udělat díru do světa.

 

Býk

Hádky kvůli financím a odlišnému pohledu na vedení domácnosti konečně vezmou za své. Napjatou atmosféru v rodinném kruhu vystřídá pohoda, kdy se bez problémů domluvíte na rozumném kompromisu. Opozice k Venuši je minulostí a začíná doba rozmachu.

 

Blíženci

Jste nesmírně rychlí a vašemu tempu málokdo stačí. Hodit se to bude na pracovišti, kde se s konkurencí přetahujete o lukrativní zakázky. Tentokrát máte eso v rukávu v podobě spřízněných nadřízených. Jsou přesvědčeni, že jste osobou na správném místě.

 

Rak

Finanční krize je způsobena tendencí utrácet za zbytečnosti. Nesnažte se zalepit díru v rozpočtu hazardními hrami, jen byste celou situaci zkomplikovali. Mars vás podporuje v riskování a vy nepřemýšlíte nad tím, že ne všechno může vyjít podle plánu.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Lvíčci vyrazí za kariérou. Nemohli jste si na to vybrat vhodnější období. Začátek ledna je ztělesněním životní energie i odhodlání stihnout tisíc věcí najednou. Není pro vás problém přesvědčit nadřízené i zákazníky, že vám nikdo nemůže konkurovat.

 

Panna

Úspěch na pracovišti vás katapultuje k tučné odměně nebo na vedoucí pozici. Takový kariérní růst může zacloumat s vašim chováním. Kolegové se bojí, aby vám pýcha neusadila v srdci natrvalo. Nevnímejte jejich jízlivé poznámky a dělejte vše na maximum.

 

Váhy

Ať se děje, co se děje, zachováte si klid, jenž je pro Váhy charakteristický. Trochu vás mrzí, že vám protistrana nedůvěřuje, ale správně poznáte, že krizi vrátí do normálu jedině čas. Vyhnete se hádkám a vyčkáte, až se ukáže, kde je skrytá pravda.

 

Štír

Přestože kolem sebe máte spoustu zajímavých tváří, dělá vám potíž najít osobu s erotickým kouzlem. Buďte rádi za mnoho přátel, na něž je spolehnutí. Díky nim prožijete fantastický den, který má k nudě na kilometry daleko. Láska na vás číhá za rohem.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Střelci vyhlíží poměrně náročný den plný překvapení. Návalem úkolů si nenecháte zkazit náladu a vrhnete se do jejich plnění s chutí. Povede se vám skloubit pracovní povinnosti s milostným životem tak, aby ani jedna strana nemohla být nespokojena.

 

Kozoroh

Úterý není pro psychickou a fyzickou kondici Kozorohů nejlehčí. Nečekejte, že cokoliv dostanete zdarma. Překážky, které se vám staví do cesty, hravě překonáte a ještě si u stačíte pískat. Vyplatí se, že nebudete potíže řešit s horkou hlavou.

 

Vodnář

Hvězdy slibují atraktivní protějšek, který se ve vás vzhlédne. Z nového ctitele či ctitelky jsou v rozpacích. Vnímáte vzájemné sympatie, ale nejste připraveni pustit se do nového vztahu. Neřešte to! Čas složitě vypadající problémy vyřeší za vás.

 

Ryby

Ne všechno vychází podle plánu, ale dobrá nálada vás přes všechny těžkosti neopouští. Problémy, které se v práci vyskytnou, vyřešíte s nadhledem sobě vlastním. Blízcí nad vámi jen nevěřícně kroutí hlavou a chtějí po vás radu, kde vzít tolik vitality.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře