Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 15.1.2019

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 15.01.2019, 00:00 | 15.01.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 15.1.2019

Beran

V domácnosti se mohou objevovat menší rozpory v názorech. I když se snažíte zachovat nadhled, rodina vás nenechá v klidu. Co takhle utéct s kamarády za sportem nebo kulturou? Aspoň se ti největší škarohlídové chytnou za nos a příště vás nechají žít.

 

Býk

V úterý mají Býci jedinečnou šanci udělat dojem na správných pracovních místech. Komunikační schopnosti a dostatek sebevědomí dovolí zapůsobit na potenciální zaměstnavatele. Dobré zprávy čekají na vedoucí pracovníky i dosud nezaměstnané jedince.

 

Blíženci

Podaří se vám otřepat z milostné letargie a stihnete své city naplno zaměstnat. Ve svém okolí objevíte hned několik zajímavých protějšků, kteří stojí za hřích. Flirtování jedné sexy osoby vás povzbudí k další akci. Ostych konečně odhodíte stranou.

 

Rak

Přáli byste si mít kouzelný prsten, díky němuž byste se zbavili potíží jedním šmahem. Tak snadné to ovšem mít nebudete. Na druhé straně vesmír prozrazuje, že své starosti vidíte příliš černě. Zkuste je brát s odstupem a věřte, že nebudou trvat věčně.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Kreativní myšlení uplatníte hlavně v domácím prostředí, kde vymýšlíte zábavu pro všechny příbuzné a ještě si pohráváte s myšlenkou na rekonstrukci bydlení. Tu zatím zanechte v rovině fantazie, protože realizace by nemusela dopadnout podle představ.

 

Panna

I když se úkoly hrnou ze všech stran, neztrácíte pověstnou jiskru. Věříte, že všechno stihnete v zadaném čase, dokonce si u práce ještě prozpěvujete. Není divu, že nad vámi kroutí hlavou nadřízení a méně úspěšní kolegové by se chtěli mnohému přiučit.

 

Váhy

V zaměstnání vás pořád něco rozptyluje. V diáři čeká kupa povinností, které musíte splnit, ale nedaří se vám dojít cíle. Něco vás od rozdělané práce zdržuje. Jít proti větru nemá smysl. Musíte vyřešit jednu věc, abyste mohli pokračovat v dalších.

 

Štír

Z pracovních potíží se můžete dostat díky své vrozené hloubavé mysli. Žádná nesnáz vás nedostane na lopatky, protože máte v záloze připravené řešení. Velkým pomocníkem je také pozitivní myšlení, díky němuž si ty největší katastrofy držíte od těla.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Srdce Střelců zasáhne amorův šíp. Rádi máte svůj život pod kontrolou, ale to se v úterý změní. Někdo vám zamotá hlavu tak, že nejste schopni se na nic soustředit. Oddáte se libým pocitům a opustíte realitu. Jen pozor, když do hry vstupují finance.

 

Kozoroh

Hádka v rodinném kruhu nebo mezi kamarády je nevyhnutelná. Vyplatí se zůstat nestranným pozorovatelem a nikoho nesoudit. Hvězdy radí dát od ožehavého tématu ruce pryč, dokud je čas. Než se stačíte nadechnout, ocitnete se přímo ve středu konfliktu.

 

Vodnář

Stojíte před důležitým rozhodnutím, které ovlivní budoucnost. Dostali jste dvě nabídky a těžko se rozhodujete, která pro vás bude výhodnější. Nezaměstnaní Vodnáři mají šanci okouzlit potenciálního zaměstnavatele. Velkou roli hraje nadšení pro práci.

 

Ryby

Také druhá polovina ledna se tváří harmonicky. Slibují se příjemné okamžiky i mráčky na obloze. To abyste si nezvykli, že je pořád jasno. V zaměstnání se dokážete radovat z maličkostí a neztrácíte pozitivní mysl. Zejména zítra ji budete potřebovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře