Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 22. 1. 2019

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 22.01.2019, 00:00 | 22.01.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 22. 1. 2019

Beran

Uvědomujete si, že mnoho rodinných příslušníků se vám snaží pomáhat navzdory napjaté atmosféře, která se soukromí drží zuby nehty. Užíváte si spiklenecké spojenectví. To je výhodné pro všechny zapojené, ale Berani z něj přece jen získají něco extra.

 

Býk

Zkraje týdne máte příležitost vyřešit majetkové spory. Vleklé potíže, které vám zatěžovaly mysl, se vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Neschovávejte před nimi hlavu do písku a udělejte první krok. Měsíc se postará, aby došly zdárného cíle.

 

Blíženci

V kariéře trpělivě vyčkáváte na svou příležitost. Zdá se, že by v závěru měsíce mohla konečně přijít. Nebojte se přihlásit k náročnějším úkolům nebo se staňte členem vedoucího pracovního týmu. Nadřízení mají oči všude, tak jim vaše aktivita neujde.

 

Rak

Máte pocit, že byste se mohli naklonovat, abyste stihli všechny záležitosti v práci, soukromí i milostném životě. Ze všech stran se na vás něco hrne a nevíte, čemu věnovat pozornost. Roztrhnout se nemůžete, nezbývá, než si v hlavě srovnat priority.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Do změn se hrnete po hlavě a nepřipouštíte si, že by nemusely dopadnout podle představ. V úterý hvězdy radí, abyste zvolnili a o svých krocích více přemýšleli. Zadní vrátka vám ušetří zbytečné komplikace. Přílišné sebevědomí je tentokrát na škodu.

 

Panna

Merkur se přesunul do znamení Kozoroha, což slibuje vytrvalost v pracovním procesu. Jste pracanti k pohledání, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Nadřízené baví sledovat, s jakými úkoly si poradíte. Neměli tušení, že se ve vás skrývá takový potenciál.

 

Váhy

Milé Váhy, ve skrytu duše jste dobrodružná nátura, pro níž je škoda, aby vysedávala doma za pecí. Sbalte si uzlíček a vyrazte za poznáním. Nemáte-li financí nazbyt, můžete objevovat krásy blízkého okolí. Takové cesty nabízí i šanci k nalezení lásky.

 

Štír

Díky dětem nevzdáváte snahu vybudovat harmonické zázemí. I když vás ostatní členové rodiny provokují svou nadřazeností, snažíte se zůstat nad věcí. Věnujete se restům a jak známo, dělání smutky zahání. Brzy si nevzpomenete, co se mezi vámi stalo.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Profesní život Střelců prožívá v lednu hotové žně. Spojení Venuše s Marsem slibuje rychlý kariérní růst a především tučnou finanční odměnu. Jste sebejistí a přesně víte, čeho chcete dosáhnout. Všechno ostatní půjde stranou, což může působit chladně.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, šetřete energii a věřte, že žádné hádky nestojí za to, abyste se kvůli nim trápili. Protistrana se otřepe rychleji, než si umíte představit. Pokuste se od rána konfliktům vyhýbat a nejde-li to jinak, raději vezměte nohy na ramena.

 

Vodnář

Do centra pozornosti se dostává práce. Není divu, že na svého partnera trochu zapomínáte. Největší motivací jsou pro vás finance a zajištění životního nadstandardu. Nemyslíte to špatně, ale pozor na workoholismus. Jsou přece i jiné věci na světě.

 

Ryby

Nenechte si nic vnucovat a pokud se týká financí, všechny kroky pořádně zvažte. Jestliže na vás protistrana z nějakého důvodu tlačí, měl by to být první varovný signál, že něco není v pořádku. Vidíte věci jinak, než jsou ve skutečnosti. To je fakt.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře