Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 5. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 05.02.2019, 00:00 | 05.02.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 5. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ani v dalším týdnu se nedokážete odstřihnout od negativního naladění. Jste primárně naprogramováni, abyste si všímali nedokonalostí kolem. Navíc se nad ně neumíte povznést. Jediné, co slibuje povyražení jsou kamarádi. S nimi hodíte stres za hlavu.

 

Býk

Milí Býci, v první únorové dekádě vám dělá problém koncentrovat se na jakoukoliv aktivitu. Myšlenky vám skáčou od jednoho k druhému, navíc máte tendenci propadat snění. Stavění vzdušných zámků může přinést komplikace v zaměstnání. Honem zpět na zem!

 

Blíženci

V tomto týdnu jste pracovně nedostižitelní. Merkur je vaše pravá ruka a díky němu si vychutnáváte jeden lepší projekt za druhým. Zelenou máte zejména v intelektuální činnosti, protože váš mozek funguje na plné obrátky. Nápady si pečlivě zapisujte.

 

Rak

Nepatříte mezi typické týmové hráče, ale v tomto týdnu by se vám tato taktika osvědčila nejlépe. V kolektivu se totiž skryjete před náročnými požadavky svého šéfa. Ne všichni spolupracovníci jsou podle vašeho gusta, ale minimálně jeden by vyhovoval.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine! 

 

Lev

Z hlediska financí to nevypadá na špatný čas. Vesmír slibuje, že na peníze můžete narazit při nejrůznějších činnostech, práci samozřejmě nevyjímaje. Vyloučeno ovšem není ani dědictví nebo dražší dárek. Nejméně pravděpodobná je potom výhra v loterii.

 

Panna

V manželství to vypadá na citové ochlazení. Partnera podezříváte, že před vámi něco skrývá. Zkuste se povznést nad aktuální nevlídné klima a místo obviňování se věnujte něčemu příjemnějšímu. Ostatní členové domácnosti přináší mnoho důvodů ke smíchu.

 

Váhy

Úterý je příjemné pro tělo i duši. Váhy si umí dělat radost, teď k tomu mají navíc posvěcení shůry. Myslíte nejenom na své blaho, ale připravíte překvapení i pro své blízké. S rodinou zažíváte fantastické chvíle a přejete si, aby to vydrželo napořád.

 

Štír

Venuše je příjemným parťákem ve sféře lásky, a ještě slibuje Štírům příjemné finanční přilepšení. Kromě práce si ho dokážete obstarat i menší výhrou. Nemusíte mít strach, že by platilo staré známé rčení - štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Máte obojí!

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Střelec

Gejzír energie působí jako nevyčerpatelný, ale to je bohužel šálivá představa. I přesto si Střelci vychutnávají začátek února na maximum. Jako byste cítili, že se karty promění a život zabředne do rutiny. Na plný plyn jedete zejména v intimní sféře.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, nervózní duo Venuše a Marsu bude až do neděle komplikovat dění na domácí i pracovní půdě. Ačkoliv vám jejich konstelace dává zabrat, díky svému racionálnímu naladění je můžete obelstít. Věřte tomu, že pocity zvládnete udržet na uzdě.

 

Vodnář

Jste pracovití a za své zapálení si zasloužíte pořádnou odměnu. V tomto týdnu se zvyšuje šance našetřit finanční prostředky na horší časy. Vesmír sice Vodnářům nebrání, aby si dělali radost a vyhazovali z kopýtka, ale zároveň nabádá k rozvážnosti.

 

Ryby

Merkur je skvělým pomocníkem pro profesní snahy. Ačkoliv je nadřízený rozladěný a neustále po vás něco chce, dokážete jeho výpady odrážet s ledovým klidem. Uhájíte svůj status profesionála, který má své řemeslo v malíku. Podnikatelé si mnou ruce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře