Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 12. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 12.02.2019, 00:00 | 12.02.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 12. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani jednají často impulzivně a hřeší na vesmírnou pomoc, která negativní následky zmírňuje. V únoru je však vyšší sféra nakloněna ostatním znamením, a tak byste mohli dopadnout na tvrdou zem. S financemi zacházejte opatrně a zbytečně nerozhazujte.

 

Býk

Začátek února vám dal zabrat, o to víc si vážíte každé změny k lepšímu, byť je nepatrná. Pozitivní myšlení se vás drží jako klíště a oceníte ho hlavně v zaměstnání. Rázem nepotřebujete hledat jiné působiště, hledáte cestu, jak zlepšit to stávající.

 

Blíženci

Znamení Blíženců je spojeno s intelektem, tak na to myslete i v těchto náročných chvílích, kdy se derou ke slovu poblázněné emoce. V zaměstnání bude těžké udržet si chladnou hlavu a nepropadat rozjitřeným pocitům. Stačí málo a máte tmu před očima.

 

Rak

Merkur v přejícím trigonu přináší konečně do života Raků úspěch. Po pracovní stránce se vám výjimečně dobře daří, jen byste ocenili větší fyzickou a psychickou kondici. Nemusíte se strachovat, jen párkrát se pořádně vyspíte a vaše vitalita se vrátí.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Stále pokračuje období, kdy se k vám penízky sypou ze všech stran. Jednak máte šanci vydělat si tučnou sumu díky skvělému nápadu v zaměstnání, druhak nejsou vyloučeny zisky díky výhře nebo dědictví. Velkou radost vám ale udělá i luxusní dáreček.

 

Panna

První polovina února může přinést milé překvapení v podobě dárečku nebo výhry v soutěži. Pokud se chystáte na nákupy, snadno podlehnete nabídkám, jež lákají na nějakou odměnu. Tehdy pořídíte zboží klidně do zásoby. Nekupte to, když je to tak výhodné!

 

Váhy

V zaměstnání vám chybí inspirace a s každým úkolem se lopotíte déle, než je zvykem. Zkuste se kvůli tomu nerozčilovat a osekejte program jen na to nejnutnější. Někdy je lepší dopřát tělu odpočinek, než se hodiny lopotit s prací, která nikam nevede.

 

Štír

Díky analytickému myšlení přijdete na kloub řadě věcí, s nimiž jste si v minulém týdnu nevěděli rady. Najednou máte pocit, že se vám rozsvítilo. Podnikatelé mohou objevit díru na trhu, a to se teprve začnou dít věci. Jen si lépe chraňte své know-how.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Oblast lásky, erotiky a partnerské komunikace je do čtvrtka želízkem v ohni. Jste sebejistí a víte, na jakou strunu zabrnkat, aby se vaše chování setkalo s pozitivní odezvou. Zadaní Střelci nemají mnohdy daleko k nevěře. Vzrušuje vás možné riziko.

 

Kozoroh

Přehodnotíte původní plány a srovnáte krok s partnerem nebo ostatními členy rodiny. Přestože vás jejich program zprvu neoslnil, budete ve výsledku rádi, že jste s nimi zůstali. Prodiskutujete totiž věci, na které v běžném režimu nezůstává prostor.

 

Vodnář

Do čtvrtka máte jedinečnou příležitost zapůsobit na opačné pohlaví. Osobité kouzlo Vodnářů pomůže zahnat stereotyp v dlouholetých vztazích. Hodíte se do gala a podtrhnete své silné stránky. Není divu, že je z vaší proměny drahá polovička celá vedle.

 

Ryby

Na začátku února jste bojovali s větrnými mlýny a propadali skepsi, že jsou vaše schopnosti k ničemu. Teď se vesmír rozhodl spravit vám chuť. Dočkáte se zadostiučinění v práci, kde nadřízení konečně objeví váš skrytý talent a svěří vám důležitý úkol.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře