Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 19. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 19.02.2019, 00:00 | 19.02.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 19. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vleklá zima se na Beranech podepíše nevalnou náladou. Nejraději byste se naložili do horké koupele nebo si přečetli oblíbenou knížku, ale povinnosti vás od těchto aktivit neustále odvádějí. Myslete chvíli na sebe a odpočiňte si. Energie není bezedná.

 

Býk

Po náročném startu měsíce vás čeká záchranářská mise, kdy musíte vylepšit pošlapané renomé v zaměstnání. Nadřízení si s vámi užili horké chvíle a měli byste si u nich zase udělat očko. Profesi skvěle rozumíte a teď vám vesmír dolévá obrovské ambice.

 

Blíženci

V zaměstnání se trápíte kvůli rutině a máte pocit, že je váš potenciál nevyužitý. Když se nenabízí žádná příležitost zazářit, vytvořte ji sami. Nápadů se nabízí hned několik a nadřízení se jim nebrání. Uvítají, že přijdete s cestou k dalšímu zisku.

 

Rak

Přestanete se ohlížet na potřeby a názory svého okolí. S nadšením zjistíte, že už jste dávno dospělí a máte právo na vlastní život. Ten, kdo to nehodlá respektovat, má smůlu. Sebejistota udělá pořádek v mezilidských vztazích a zbaví vás parazitů.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Milí Lvi, v lásce mějte na paměti starou známou radu, že co vás nezabije, to vás posílí. Snažte se najít co nejvíce společných témat a zájmů. V opačném případě totiž zaměříte pozornost na nedokonalosti, které jako by teď na drahé polovičce zářily.

 

Panna

Ve vztahu začíná zapouštět kořeny nejistota pramenící z nedostatečného sebevědomí. Žárlivost může mít hodně podob, ale ta vaše není lásce ku prospěchu. Nevíte, v čem můžete partnerovi důvěřovat a úplně ho vyřadíte z možnosti obhájit se. Vychladněte!

 

Váhy

Saturn ze své kvadratury upozorňuje na zvýšené riziko nevýhodných úvěrů a smluv, které hovoří ve váš neprospěch. Obloukem se vyhněte nebankovním půjčkám, kvůli nimž byste se mohli ocitnout na nule. Jednání s bankami odložte na poslední únorové dny.

 

Štír

Nezadaní Štíři mohou poznat člověka, s nímž jim to bude klapat po všech směrech. Venuše vám do cesty staví sympatické tváře, které vás zaujmou na první pohled. Nehrajte si před nimi na nedostupné. Tentokrát by to působilo jako odpuzující taktika.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Jazyk Střelců je nezvykle nabroušený a nebere si servítky. Každému řeknete pěkně od plic, co vám leží na srdci. To může být problematické hlavně v zaměstnání. Ani rodinné vztahy nezůstanou bez poskvrny. Vězte, že sklidíte jen to, co sami zasejete.

 

Kozoroh

Merkurův sextil vám umožní prosadit se v jakémkoliv kolektivu. V zaměstnání stanete ve vedoucí pozici, na domácí půdě zase obsadíte pomyslný post hlavy rodiny. Nikdo si nedovolí pochybovat o správnosti vašeho jednání. Platíte za přirozenou autoritu.

 

Vodnář

Mars v kvadratuře na Slunce není konstelace vhodná pro vaše zdraví. Snadno se vyčerpáte a hrozí nepříjemné zranění i vleklé onemocnění. Poslouchejte své tělo a snažte se nastartovat imunitní systém. Budete-li se přepínat, může vás skolit nachlazení.

 

Ryby

Slunce vytváří konjunkci s Neptunem, což pro křehké Ryby symbolizuje start nezapomenutelného období. Plní se jedno přání za druhým a záleží na vás, jakých životních směrů se vesmírné štěstí dotkne. Romantika vás obklopuje ze všech světových stran.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře