Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 5. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 05.03.2019, 00:00 | 05.03.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 5. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pozitivní vidění světa je skvělým pomocníkem v kariérních snahách. Umíte se totiž domluvit i s lidmi, které obvykle nemůžete vystát. Venuše vylepšuje mezilidské vztahy ve všech rovinách, včetně té milostné. Věnujte se té, která je aktuálně prioritní.

 

Býk

V manželství to kvůli podceňovaným problémům zaskřípe. Snažíte se pokračovat v započaté cestě a starosti odsouváte stranou. Stávající situaci musíte řešit, tentokrát nepomůže strkat hlavu do písku. Čím dříve se do starostí pustíte, tím lépe pro oba.

 

Blíženci

Venuše je k Blížencům laskavá a nabízí spoustu lahůdek pro tělo i duši. Kromě úspěchů v milostném životě se slibují i radosti v podobě výhry nebo skvěle zvoleného dárku. Odměnit můžete i sami sebe, jen dejte pozor, zda si to vaše konto může dovolit.

 

Rak

Díra ve finančním rozpočtu vám nedovolí klidně spát. Rádi máte jistotu, a tak vás neutěšená situace vykolejí. Hlavu vzhůru, milí Raci. Jedná se o pomíjivý stav, který se brzy rozplyne. Navíc ho můžete ovlivnit svým rozumným spotřebitelským přístupem.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Negativně postavený Mars narušuje profesní pohodu a nedovoluje vám soustředit se na zadané úkoly. Jste nervózní z toho, že vám povinnosti nejdou od ruky tak, jak jste zvyklí. Zkuste na to jít od lesa a změňte stávající taktiku. Je čas experimentovat.

 

Panna

Graduje období, kdy vás obklopuje stres a snaží se vás zpochybnit. Navzdory tomu podáváte slušné výkony, jako by vás nepřízeň hvězd přiměla k mobilizaci všech sil. Pod tíhou všech okolností ze sebe vytřískáte to nejlepší, čeho jste profesně schopní.

 

Váhy

Úterní setkání s kolegyní či kolegou nemusí být čistě pracovní. Sympatie, které mezi vámi při nevázaném rozhovoru vyplují na povrch, se nedrží v profesní rovině. Můžete si užít krátkodobý flirt i nadějný románek. Vás si prostě nejde nezamilovat.

 

Štír

Pohyb na čerstvém vzduchu z vás sejme černé myšlenky. Díky sportu ze sebe vybijete negativní emoce a pročistí se vám hlava od malicherných problémů. Když se k vám připojí přátelé nebo ostatní členové rodiny, vychutnáte si netradiční náplň odpoledne.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN

Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Střelec

Kvadratura Jupitera k Merkuru není konstelací, která by ve vás probouzela potřebu kariérního růstu. Nabádá spíš ke klidu a lenošení, což zesiluje riziko nedorozumění s nadřízenými. Zkuste se skrýt v pracovním kolektivu a příliš nevystrkujte růžky.

 

Kozoroh

Nad prací trávíte spoustu času, protože vás naplňuje. Díky Saturnu v ní zúročíte dosavadní zkušenosti a znalosti, o nichž jste byli přesvědčeni, že je nebudete potřebovat. Těší vás, že jste je oprášili a můžete se blýsknout před kolegy i nadřízenými.

 

Vodnář

Ukažte své taktické schopnosti a vybruslete z konfrontace s nadřízeným s čistým štítem. Sice se u toho dost zapotíte, ale výsledek bude daleko lepší, než když dáte průchod negativním emocím. Nemáte žádné lepší působiště, tak musíte sekat latinu.

 

Ryby

Setkáte se s osobou, která vás dostane na kolena. Pokud byste v kapse měli prsten, nejspíš ji ihned požádáte o ruku. Je nejenom okouzlující, ale ještě byste si vydrželi povídat klidně celé týdny. Dáte si předsevzetí, že už se od ní nikdy nevzdálíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře