Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 12. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 12.03.2019, 00:00 | 12.03.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 12. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Využijte masopustní období k tomu, abyste vrátili své tělo zpátky do kondice. Po zimě se necítíte úplně komfortně a byla by škoda čekat, že se stane zázrak. Hvězdy vám ve snaze o vylepšení životosprávy pomáhají, seč jim síly stačí. Půjde to hladce.

 

Býk

Ještě doznívá vliv Luny, kvůli níž jste přecitlivělí a vznětliví. V zaměstnání se ještě dokážete krotit, ovšem soukromí to následně slízne s plnou parádou. Co takhle vyrazit s kamarády na skleničku? Ti vás jako jediní ev vesmíru nebudou ničím štvát.

 

Blíženci

Jste otevření novinkám a nebazírujete na maličkostech. Dokonce jste ochotni zakopat válečnou sekeru s člověkem, s nímž jste se dříve pohádali. To se odrazí na mezilidských vztazích a fungování rodiny. Klíč ke spokojenosti tkví v upřímné komunikaci.

 

Rak

Stud jde stranou a Raci překvapují nabroušenými lokty. Jakmile vám něco přijde na mysl, chcete to okamžitě zrealizovat. Žádné dlouhé přemýšlení a uvažování, zda je daná věc dobrá či nikoliv. Chcete se bavit a následovat svůj instinkt. Hlavně v lásce.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Práce máte víc, než byste potřebovali, a dává vám dost zabrat. Na druhé straně cítíte jisté uspokojení z toho, že vás žádná překážka nedostane na kolena. Porovnáváte své schopnosti s konkurencí a neskromně konstatujete, že na tom nejste vůbec špatně.

 

Panna

Podáváte vynikající výkony i navzdory fyzické a duševní únavě. Jako by vás právě poslední zbytky sil dokázaly vyburcovat k těm nejlepším výkonům. V lásce jste jako utržení ze řetězu a také na pracovním poli nad vámi kolegové nevěřícně kroutí hlavou.

 

Váhy

Jupiterův sextil pomáhá rozkrýt vaše nejniternější potřeby a touhy, které byly léta skryté pod tíhou společenského tlaku. Najděte si čas na relaxaci a zaposlouchejte se do vlastního nitra. Procházejte se přírodou, meditujte, rozšiřujte své obzory.

 

Štír

Hádky na domácí půdě bohužel nekončí. Spouštěčem je téma financí i odlišný pohled na výchovu dětí. Zatímco partnerovy názory respektujete, začne-li vám do života mluvit někdo další, se zlou se potáže. Zatmí se vám před očima a neslyšíte, co říkáte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Střelci rádi bojují za své štěstí a tentokrát nepřemýšlí, jestli jejich cesta ke spokojenosti nekoliduje s životním prostorem někoho jiného. Proto si můžete častěji vjíždět do vlasů s příbuznými i kolegy. Schovejte své argumenty na přívětivější dobu.

 

Kozoroh

Jste báječní počtáři, kteří nemají problém s financemi. Velkou roli v tom sehraje Mars, díky němuž se na poli investic neztratíte. Výhodnou příležitost poznáte na míle daleko a využijete ji rychleji než konkurence. Umíte vydělávat zajímavé sumy.

 

Vodnář

Aktuální ekonomická situace Vodnářů není nejveselejší. Velké zázraky moc nečekejte, byť se někdo blízký pokusí vytrhnout vám trn z paty. Při hledání přivýdělku kontaktujte sourozence nebo přátele. Přivedou vás na zajímavou myšlenku, která má smysl.

 

Ryby

U čerstvě zadaných dojde k prohloubení vztahu. Nové známosti se už neomezují na nezávazné randění, ale posunou se o krok dál. Není vyloučeno, že se rozhoupete ke společnému bydlení nebo kývnete na setkání s partnerovými rodiči. Bude to šťastný krok!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře