Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 19. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 19.03.2019, 00:00 | 19.03.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 19. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nestačí vám sedět a čekat, co vám osud přinese. Chcete mít nad životem nadvládu, a tak se pokoušíte ovlivnit osud. Není divu, když neuspějete. Snahu o zlepšení atmosféry v lásce i kariéře nechte na čtvrtek. Do té doby se spokojte s tím, co máte.

 

Býk

Březnový vývoj je pro Býky hektičtější, než by si přáli. Doma ani v zaměstnání nemůžete najít pevnou půdu pod nohama. Zkuste se soustředit na nejdůležitější úkoly a zbytek nechte bez výčitek svědomí plavat. Uvolní se vám ruce pro zábavnější činnosti.

 

Blíženci

Je náročné dostat se do pracovního tempa. Jste nesoustředění a vlivem Marsu se lehce dostáváte do konfliktu s okolím. Snažte se rozdělit povinnosti do menších úseků a pokud je to možné, některé vypusťte. Pod velkou náloží by se vám podlomila kolena.

 

Rak

Volnočasové aktivity vám přinesou důležité kontakty, které záhy využijete v pracovním životě. Nemusíte se cítit špatně kvůli tomu, že se dostanete k výhodné nabídce dřív než ostatní. Užívejte si aktuální hvězdnou přízeň, vaše svědomí může být čisté.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Odhalíte promiskuitní chování někoho známého a vůbec nevíte, jak se k překvapivé záležitosti postavit. Vrcholem všeho je prosba, abyste dotyčnému či dotyčné kryli záda. Hlavně klid! Nechte si čas na rozmyšlenou, abyste nelitovali unáhleného kroku.

 

Panna

V úterý máte možnost vylepšit klima partnerského soužití. Nepříjemné dusno, které spoutalo domácnost, vadí také drahé polovičce. Bez velkého vykrucování proto přistoupí na otevřený rozhovor, o němž si v hloubi duše myslí, že nebude moc příjemný.

 

Váhy

Úspěch v lásce a optimistické naladění se vás drží jako klíště. Venuše se snaží, abyste měli spoustu důvodů k úsměvu, ale celkový dojem z dnešního dne je ve vašich rukách. Nenechte si sebrat vítr z plachet závistivými kolegy nebo hlučnými sousedy.

 

Štír

Soukromý život si chraňte jako oko v hlavě. Nemáte pocit, že by někomu stál za pozornost, ale opak je pravdou. Někdo si dělá zálusk na drahou polovičku, případně se snaží uvolnit místo po vašem boku. Zadaní Štíři by měli s důvěrou zacházet opatrně.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Rodinnými vztahy vládnou nedorozumění a spory. Stačí maličkost, abyste si vjeli do vlasů. Bohužel je značná část viny na vaší straně. Jste vztahovační a navíc přeceňujete své skutečné možnosti. Kroťte přehnanou sebejistotu, je to cesta do neštěstí.

 

Kozoroh

Úterý vám ukáže možnost, jak rozšířit rozpočet. Rozhodně to nebudete zadarmo a každá koruna bude vykoupena vaším úsilím. Nebojte se skočit i po složitých úkolech. Skvěle vám to pálí a poradíte si s nimi raz dva. Jste ve fázi, kdy si můžete vybírat.

 

Vodnář

Úspěšný den vyhlíží Vodnáři podnikatelé a ti, kteří působí v zábavním průmyslu či odvětví spojeném s estetikou. Vyšvihnete se mezi špičku v oboru a dost možná najdete díru na trhu. Chraňte své know-how, protože mnoho nápadů neumíte zatím docenit.

 

Ryby

Slunce se s vámi pomalu loučí, což se odrazí v první řadě na ubývající kondici. V prvních dvou dekádách jste se nemuseli starat o duševní ani fyzickou rekonvalescenci. Teď ale musíte se silami lépe hospodařit. V opačném případě budete brzy na suchu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře