Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 26. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 26.03.2019, 00:00 | 26.03.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 26. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Poslední březnový týden slibuje skvělý vývoj v pracovním i soukromém životě. Obě sféry mají tendenci k rychlému zlepšení a velký vliv na to bude mít vaše myšlenkové naladění. Pozvěte k sobě všechno dobré a problémy odežeňte od těla. Máte tu moc!

 

Býk

Přehnané emoce mohou ještě sem tam vystrčit růžky, ovšem Býci už se stihli ponaučit z předchozích nezdarů. Zchladíte si žáhu při nějaké nevinné činnosti, v čele s uměleckou tvorbou. Přijde vám skvělé, že můžete negativní emoce proměnit v něco krásného.

 

Blíženci

Úterý máte naplánované do posledního detailu, ale realita bude úplně jiná. Ve hvězdách se zrcadlí spousta překvapivých momentů, jimž se budete muset přizpůsobit. Neberte je jako nutné zlo, naopak se těšte na změnu. Potřebujete se zbavit stereotypu.

 

Rak

Kariéra Raků je v závěru března rozjetá a vy stále přihazujete pod kotel. Jste zaměřeni na výkon a žádné komplikace nehrozí. Organismus ovšem není zařízený na takovou zátěž. I navzdory Merkurově přízni budete bojovat s fyzickým a duševním přepětím.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

V úterý jste produktivní a dobrá nálada z vás vyzařuje do všech stran. Pozitivní mysl vám nedovolí zastavit se před žádnou překážkou. Hvězdy radí zapracovat na posunu v kariéře. Nechybí vám víra, že vše dobře dopadne. Jupiter vás nenechá stagnovat.

 

Panna

Hvězdy se vás snaží dostat na šikmou plochu kvůli neuvážené investici. Finance jsou teď tvrdým oříškem, se kterým se vyplatí nespěchat. Nejde-li to jinak, spolehněte se na radu nezávislého odborníka. Sami nejste schopni rozkrýt, zda nehrozí problémy.

 

Váhy

Váhy mají skvělou možnost zapracovat na svých slabých stránkách. Osobnostní růst startuje, tak si sáhněte do svědomí a zbavte se všeho, co vás drží při zemi. Ruku na srdce, od čeho se potřebujete oprostit? Díky vesmíru vám jde změna k lepšímu snadno.

 

Štír

V závěru března dochází ke konfliktům až příliš snadno a je těžké hasit následky. Především ve vztahu k rodině se objevují hodně ostrá slova strefující se do živého. Tentokrát to ovšem vypadá, že se Štíři ocitnou v roli napadeného, což nebývá zvykem.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Soukromá půda hlásí riziko rychlého sklouznutí ke konfliktu. Příbuzní si nedávají pozor na ústa a mohou se pustit do něčeho, na co jsou Střelci extrémně hákliví. Budete se bránit a nekoukáte přitom na spoušť, kterou způsobíte. Pokuste se vážit slova.

 

Kozoroh

Saturn v sextilu s Merkurem usnadňuje pracovní snahy. Potkáváte nové tváře, jejichž konexe doceníte v delším časovém rozsahu. Hledáte nový zdroj energie, ale kromě kofeinu a potravinových doplňků se nic efektivního neobjeví. Snad jen vydatný spánek.

 

Vodnář

V závěru měsíce vám vyšší sféry nachystají podnět, díky kterému se pohnete se z místa. Rozvíří stojaté vody rutinního života a pomůže lásce i kariéře. Máte za sebou perfektní tým přátel i rodiny, který vás v náročných chvílích nenechá ve štychu.

 

Ryby

Nedokážete se zbavit vřelých citů k člověku, s nímž by případný partnerský vztah nebyl jednoduchý. Nechcete rozbíjet fungující soužití, proto zadanou osobu necháte plavat. Pocit zklamání rychle odpluje, když se na obzoru objeví vhodnější protějšek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře