Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 9. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 09.04.2019, 00:00 | 09.04.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 9. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vyvarujte se riskantních činů a všechny důležité kroky odložte na příští týden. Vlivem nepříznivého postavení hvězd byste mohli jít hlavou proti zdi. Jste sebejisté znamení, ale všeho moc škodí. Smiřte se s tím, že na jisté investice nedozrála doba.

 

Býk

Cílevědomost Býků dosahuje maxima a táhne vás k netušeným pracovním výkonům. Touha prosadit se vám dá psychicky i fyzicky zabrat. Namasírujte svaly a nažhavte mozkové závity. Naštěstí se dokážete rychle zregenerovat, a především máte motivační prvek.

 

Blíženci

Nenechte se vyprovokovat k unáhleným reakcím. Nervy Blíženců jsou nezvykle napnuté jako struna a mohly by prasknout kvůli hlouposti. Nejrizikovější situace je v zaměstnání, kde byste se mohli ocitnout pod kritickým okem vedení. To jistě nechcete.

 

Rak

Finanční transakce vychází na jedničku. Z toho, co koupíte, máte radost a užitek. Navíc ušetříte nemalou částku, což je třešničkou na dortu. Planety přejí ziskům a také nejrůznějším výhodám. Co takhle probrat s nadřízenými možnost zvýšení platu?

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození!

 

Lev

Stereotyp a citové ochlazení se v manželství a dlouholetém vztahu prolomí díky přízni Venuše. Vypadá to, že s protějškem zakopete válečnou sekeru a začnete si užívat společné chvíle jako za starých časů. Nezadaní nestráví odpoledne bez společnosti.

 

Panna

Potřebujete s rodinou probrat něco důležitého, ale připadáte si jako ve španělské vesnici. Každý si povídá to své a dost pochybujete, že někdo vnímá vaše slova, natož aby se snažil porozumět vašim potřebám. Pokud hledáte radu, obraťte se na kamarády.

 

Váhy

Milé Váhy, nezapomínejte na úsměv, který je na vás tak neodolatelný. V zaměstnání se naplno zaberete do povinností a nebude s vámi žádná legrace. Jakmile přijde na nějaké pracovní záležitosti, berete je s naprostou vážností. Zkuste to víc z vesela!

 

Štír

Ve vztazích vás čeká neuvěřitelně šťastné období. Nezadaní Štíři udělají dojem na sympatického člověka, který vyzařuje osobité kouzlo. Nepůjde o žádné chvilkové pobláznění, rovnou získáte jeho srdce. Jde o lásku na první pohled. Tak se jí nebraňte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Okolo se pořád pohybují jedinci, jejichž zájmy nejsou v souladu s vašimi. Vyhledají vás s neodolatelnou nabídkou, která je časově limitovaná. Nenechte na sebe tlačit a věřte intuici. Ta vás uchrání před tím, abyste svěřili úspory do špatných rukou.

 

Kozoroh

Narůstající charisma vám nabízí zajímavé adepty pro perspektivní partnerství. Ačkoliv byste se nemuseli dlouho rozmýšlet, stále hledáte nejvhodnější protějšek pro život. Také v úterý nepromarníte jedinou šanci, abyste se zasloužili o štěstí v lásce.

 

Vodnář

V lásce si rádi hrajete s ohněm a riskujete. Platí to pro zadané i svobodné Vodnáře, kteří jindy sekají latinu. Zvedáte si hladinu adrenalinu, ale s ní mohou přijít také nezvané potíže. Úlet na jednu noc se zadaným protějškem neprojde bez následků.

 

Ryby

Komunikace s nadřízenými není v těchto dnech vaší silnou stránkou. Místo abyste si pomohli, ještě si přitížíte. Moudřejší je klidit se z cesty a do ničeho nerýpat. Jejich špatná nálada nebude mít dlouhého trvání a vy si do té doby všechno promyslíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře