Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 2. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 02.04.2019, 00:00 | 02.04.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 2. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Říkáte si, jestli spokojený start měsíce nebyl jenom aprílovým žertíkem. Ale není tomu tak. Životní rozmach pokračuje i v úterý. Jste rychlí, přesní a neschází vám ostré lokty, abyste dosáhli svého v lásce i kariéře. Vyšlete k vesmíru své přání.

 

Býk

Začátek dubna je jako stvořený pro zábavu v rodinném kruhu. Býci bez závazků by měli pozornost stočit k opačnému pohlaví. Zvyšují se šance k nalezení osudového protějšku. Komunikace vám jde hladce a působíte nenuceným dojmem, až jste sami překvapení.

 

Blíženci

V těchto dnech graduje nepříznivé postavení Venuše, které se odráží v lásce i v oblasti financí. Mohli byste udělat investici, kvůli níž se dostanete do velkých problémů. Podepisování důležitých smluv a jednání s úřady raději odložte na závěr měsíce.

 

Rak

Přejete si, aby přívětivá konstelace vydržela na pořád. Cítíte, že se vám otevírají nové příležitosti v lásce, rodinném životě i zaměstnání. Vítáte s nadšením všechny novinky, s nimiž jste v průběhu dne konfrontováni. Máte radost, že se něco děje.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Díky Marsu prožíváte štědrý čas. Finance se k vám dostávají jednak díky vlastnímu pracovnímu nasazení, druhak můžete přijít k zajímavé sumičce výhrou v loterii nebo dědictvím. Myslíte na budoucnost a přesně víte, jak s narůstajícím rozpočtem naložit.

 

Panna

Povinnosti se na vás hrnou ze všech stran. Dostáváte se do presu a máte pocit, že to nemůžete nikdy stihnout. Než začnete panikařit, zkuste se na to podívat racionálně. Mnoho úkolů můžete přesunout na méně vytížené kolegy, nebo je o pár dní odložit.

 

Váhy

Nenecháte se ničím zabrzdit. Jste přesvědčeni, že cesta, kterou jste si vytyčili, vede ke šťastnému cíli. A vesmírní vládcové vám přitakávají. Dopují vás pozitivním myšlením a nabrousí lokty, abyste uspěli v kariéře i při souboji se sokem v lásce.

 

Štír

Samotný začátek dubna je veleúspěšný z pohledu financí. K nim se můžete dostat jednak díky pracovním úspěchům a druhak díky překvapivé výhře. Navíc neplatí staré známé pořekadlo, štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Štíři mohou mít momentálně obojí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Střelec

Milí Střelci, dnešní den je krizový pro mezilidské vztahy. Konjunkce Luny a Merkura zabrnká na vaši citlivou strunu, takže přehnaně reagujete na všechny okolní podněty. V zaměstnání si vjíždíte do vlasů s nadřízenými a ani protějšek není ušetřený.

 

Kozoroh

Peníze se hrnou ze všech stran, ale Kozorozi se náhlým úspěchem nenechají opít. Máte z toho samozřejmě radost, ovšem místo utrácení za zbytečnosti se raději zaměříte na zajištění do budoucna. Chcete mít jistotu, že vás nic nepříjemného nezaskočí.

 

Vodnář

Sebejistota Vodnářů stoupá jednak díky profesním úspěchům, druhak díky lichotkám ze strany atraktivních protějšků. Po období půstu poznáte hned několik tváří, které se snaží vlichotit vám do přízně. Kdo říká, že se musíte rozhodnout jen pro jedinou?

 

Ryby

Diplomacie není v začátku dubna vaší silnou stránkou. Máte horkou hlavu a podle toho jednáte. Stanete-li se v zaměstnání svědkem nějaké nespravedlnosti, zkuste zůstat nestranní. Nejspíš vám unikne důležitý detail a mohli byste se zastat špatné osoby.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře