Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 16. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 16.04.2019, 00:00 | 16.04.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 16. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Intuice je nejlepším rádcem, kdy přidat plyn a kdy je naopak vhodné stáhnout se do ústraní. Náladoví nadřízení vyžadují specifický přístup, ale to je vaše parketa, Berani. Nechytíte se na lep jako většina kolegů, ale počkáte si na výhodnější klima.

 

Býk

Když potřebujete podat pomocnou ruku, obraťte se na rodinu. Tam najdete tolik ochotných rádců a pomocníků, že je rázem po problému. Jste nadšení z takového zázemí, které rozhodně nepovažujete za něco automatického. Přemýšlíte, jak to blízkým oplatit.

 

Blíženci

Společenské naladění vás láká za zábavou i v průběhu pracovního týdne. Motivace je o to větší, oč horší je souhra s partnerem. Chcete ze sebe setřást černé myšlenky, ale pozor, neutápějte je v alkoholu. Kromě klasické kocoviny hrozí i ta morální.

 

Rak

Na pracovním poli odvádíte bezkonkurenční výsledky. Máte slušně našlápnuto a byla by škoda promeškat šanci, která v těchto dnech graduje. Pomýšlíte na změnu stávající profese, nebo si pohráváte s myšlenkou na zahraniční stáž? Hvězdy vám nebrání.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Zadaní Lvi se snaží vnést do dlouholetého vztahu větší vzrušení. Potřebujete se v posteli bavit, cítit v krvi adrenalin a vědět, že mezi vámi funguje ještě nějaká chemie. Výhodu mají jedinci, jejichž partner se raduje ze stejného smyslu pro humor.

 

Panna

Konečně se dočkáte uvolnění atmosféry na pracovní půdě. Nadřízení se přestanou navážet do každého kroku a nechají vás, abyste fungovali podle svého. Náhlou změnu chování jim nevěříte, a tak preventivně zůstáváte ve střehu. Ale je to skutečně tak!

 

Váhy

Na začátku týdne se setkáte s bojkotem ze strany mladších příbuzných, hlavně vlastních ratolestí. Jako by dělali naschvál přesný opak toho, co po nich žádáte. Vyplatí se udržet nervy na uzdě a zkusit jim otěže trochu polevit. Nebudou dělat rebelii.

 

Štír

Až do neděle máte skvělou příležitost naleznout osudovou lásku! Všechny aspekty vám hrají do karet a vybízí k aktivitám, díky nimž poznáte nové tváře. Když se na vás neusměje štěstí v podobě vášnivého protějšku, alespoň získáte vynikajícího přítele.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Jednání s úřady a bankami odložte na další týden. Poslední dekáda slibuje mnohem výhodnější podmínky a menší riziko finančních ztrát. Venuše je stále v negativním postavení, takže se to kolem vás rojí samými podvodníky. Obyčejné kapsáře nevyjímaje.

 

Kozoroh

Touha po změně se odrazí v první řadě na domácnosti. Chcete mít všechno dokonale urovnané, jako byste chtěli vnést řád alespoň do jednoho místa ve svém životě. Do zvelebení interiéru investujete spoustu prostředků i času, ale výsledek za to stojí.

 

Vodnář

Od začátku týdne si užíváte pestrý společenský program. Setkáte se s vlivnými lidmi, kteří se vám mohou hodit pro plány v práci i soukromí. Lichotky ze strany opačného pohlaví vám načechrají sebevědomí a leckdy se dočkáte i pozvání na další schůzku.

 

Ryby

Pracovní část týdne dává Rybám zabrat. Ať se snažíte sebevíc, nadřízení nejsou s výsledky spokojení. Přehlížíte drobné chybičky a navíc se dostáváte do časového presu. Máte chuť se vším praštit a takzvaně se udělat pro sebe. Není k tomu vhodná doba.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře