Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 23. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 23.04.2019, 00:00 | 23.04.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 23. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Konjunkce Luny a Jupitera vás pobízí k osobnímu rozletu. Nadšení do osvojování znalostí a zkušeností vám na začátku týdne neschází. Bez ohledu na věk a sociální postavení následujete inspiraci vyslanou shůry. Může se dotýkat lásky, koníčků i kariéry.

 

Býk

Máte za sebou náročný měsíc, kdy jste v práci nevěděli, kde vám hlava stojí. Díky tomu se stabilizoval rozpočet a teď se nabízí možnost udělat si radost investicí do sebe sama. Vesmír vás zve ke kadeřníkovi, na masáž nebo do obchodu pro nové svršky.

 

Blíženci

V úterý musíte počítat s menšími výkyvy. Po velikonočním odpočinku si všechno malujete jinak a změny programu vás dokážou otrávit. Důležité je soustředit se na to, co je tady a teď. Smiřte se s realitou, protože sami boj s větrnými mlýny nevyhrajete.

 

Rak

V závěru apríla se musíte otřepat ze svých romantických představ a postavit se čelem pravdě. Najděte odvahu udělat krok ke spokojenější budoucnosti. V manželství si vyříkáte odlišné představy o hospodaření domácnosti i budoucím zajištění vztahu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Jindy energické znamení Lva ztrácí drive. Může za to Slunce ve Vahách, které upíjí životní vitalitu. Zatímco jindy rozhazujete úsměvy, teď jste podráždění a stačí málo, abyste své okolí zasypali ostrými slovy. Zkuste vyventilovat napětí v přírodě.

 

Panna

Poslední dubnová dekáda se umoudřuje a slibuje pozitivní vývoj v mezilidských vztazích i financích. Během aprílu jste dostali docela zabrat, takže preventivně hlídáte zadní vrátka a nikomu nedůvěřujete. Chvilku potrvá, než ze sebe setřesete napětí.

 

Váhy

Kamarádi vás podpoří v rozvoji nového vztahu. Vyslechnou, co máte na srdci, ale nebudou vás poučovat nebo soudit. Je to příjemná změna oproti komunikaci v rodině, kde pociťujete pravý opak. Ani porozumění na pracovišti není žádné science-fiction.

 

Štír

Důležité rozhodnutí zvažujete ze všech stran. Nenechte na sebe tlačit a klidně si dopřejte pár dní na rozmyšlenou. Nejedná se o žádnou maličkost, kterou byste se zabývali běžně. Nejlepším rádcem je intuice, která vám ukáže, jestli je to dobrá cesta.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Milí Střelci, zkuste ze sebe vykřesat co největší toleranci. Spřízněná duše neprochází nejlepším obdobím a vám teď chybí málo, abyste jí dorazili nějakou nevhodnou poznámkou. Co takhle skrýt jí do své hřejivé náruče a diplomaticky mlčet. Ticho léčí.

 

Kozoroh

Schůzka, na kterou se těšíte, nedopadne podle očekávání. Fádní rande vám sebere chuť se jakkoliv snažit, přitom vesmír prozrazuje, že by vám to mohlo fungovat. Dejte čerstvé známosti ještě jednu šanci a věřte v úspěšný reparát. Za pokus to stojí.

 

Vodnář

Po delším odpočinku skočíte do práce rovnýma nohama. Překypujete energií a odhodláním dokázat velké věci. Během volna jste měli možnost přemýšlet a napadla vás spousta novátorských myšlenek. Nadřízení ani nestačí odporovat. Ukažte, co skrýváte.

 

Ryby

Partnerství Ryb vyžaduje upravená pravidla. Zbavte se vztahovačnosti a šetřete energii na podstatné záležitosti. V poslední dubnové dekádě se příliš zaobíráte věcmi, které nemůžete změnit, nebo které nemají pro budoucnost vaší lásky žádný význam.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře