Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 30. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 30.04.2019, 00:00 | 30.04.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 30. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jak vypadá poslední aprílový den? I když je zítra státní svátek, v případě Beranů to na žádné velké volno nevypadá. Naopak pracujete na sto procent a klidně zůstanete v práci přesčas. Líbí se vám, že je kolem prázdno a nikdo vám do ničeho nemluví.

 

Býk

Na konci měsíce mají Býci hned několik důvodů k oslavě. Může to být kariérní postup nebo možnost přeskočit do luxusnějšího vlaku, vyloučen není ani přírůstek do rodiny nebo nabídka lepšího bydlení. Venuše nabízí láskyplné radosti zadaným i singles.

 

Blíženci

Nejlépe udělají Blíženci, kteří poslední dubnový den vyčlení relaxaci. Je na vás, zda si dopřejete vydatný spánek ve vlastních peřinách, nebo se svěříte do rukou profesionálních masérů. Hvězdám se nejvíce zamlouvá varianta útěku z města do přírody.

 

Rak

Snažíte se vyjít vstříc příbuzným, i blízkým lidem celkově. Pozitivní naladění k vám láká stejně smýšlející jedince. Díky tomu se můžete těšit na příjemný závěr měsíce, kdy kolem zní zvonivý smích. Dokonce najdete cestu k rozhádaným členům rodiny.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Tvůrčí nálada se osvědčí jak v zaměstnání, tak soukromí. Poradíte si s náročnými úkoly, nad nimiž zůstával rozum stát i nadřízeným. Máte-li volný den, investujete ho do zvelebování domácnosti. Máte mnoho skvělých nápadů na zvelebení rodinného hnízda.

 

Panna

Milé Panny, s aprílovým časem se loučíte smířlivě. Představoval pro vás náročnou zkoušku a dal zabrat mezilidským vztahům. Dnešní reminiscence přinese zjištění, že z každé příjemnosti jste nakonec získali i něco pozitivního. Oprostíte se od zloby.

 

Váhy

Závěr měsíce je náročný pro hospodaření. Je potřeba sáhnout do železných úspor. Rozhodně je nevydávejte za moderní svršky nebo luxusní dovolenou, ale pouze nezbytně nutné výdaje. V opačném případě se můžete dostat do kolotoče nekončících ztrát.

 

Štír

Získáte uznání od starších a zkušenějších lidí, což vás hřeje na srdci. Dost možná jde o člověka, k němuž sami vzhlížíte. Skromnost stranou, tohle si zaslouží pořádnou oslavu. Příbuzní nejspíš nepochopí, kvůli čemu se tak radujete, ale přátelé ano.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

V dubnu jste museli počítat každou korunu a nejspíš jste se rozloučili s financemi vyhozenými za unáhlený nákup. Vítr se obrací a slibuje přilepšení do rodinného rozpočtu. Reklamace se vyřídí ve váš prospěch, také se dočkáte vrácení půjčených peněz.

 

Kozoroh

Máte šanci udělat díru ve svém oboru. Díky vesmírné podpoře vládnete bystrým uvažováním a ani fyzicky na tom nejste špatně. Nenechte se ovládnout všudypřítomným stresem, který rozsévají méně schopní kolegové. Vy o sobě rozhodně nemusíte pochybovat.

 

Vodnář

Lámete si hlavu, jak spojit pracovní a soukromé plány. Zítřejší volný den vám udělá čáru přes rozpočet, proto by se vám hodilo zůstat v zaměstnání přesčas. Nechcete ale rušit domluvený program, proto se přes den hodně zapotíte. Nakonec to stihnete.

 

Ryby

Trocha odpočinku při oblíbené činnosti bude ku prospěchu věci. Patříte ke znamením, která se ohlížejí na dobro druhých, a přitom zapomínají na to, co rozveselí je. V závěru dubna je ideální příležitost na změnu. Uspokojte nejprve svoje vlastní potřeby.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře