Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 7. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 07.05.2019, 00:00 | 07.05.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 7. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Odvážné chování Beranů je v těchto dnech posíleno sextilem k Marsu, proto dravost není vnímána drze a nepřístojně. Spolupracovníci vám výjimečně nezávidí a nechají vám prostor, abyste ukázali, co skrýváte. Dokonce musí smeknout i nevrlí nadřízení.

 

Býk

Vyhlížíte důležitou investici, nebo se chystáte podepsat smlouvu ohledně budoucí práce nebo nového bydlení? Pak vyčkejte na druhou polovinu měsíce. Mohli byste přehlédnout něco důležitého, nebo se unáhlit. Příští týden přijdou lákavější nabídky.

 

Blíženci

Graduje období jako stvořené pro kariérní úspěch. Náročné úkoly zvládáte levou zadní a jednání dopadnou ve váš prospěch. Nadřízení i klienti vás sice rozčilují, ale své emoce dokážete ovládnout. Spoléháte na své zkušenosti a znalosti, což se vyplatí.

 

Rak

Merkur se konečně umoudřuje a utne tipec stresujícímu období v práci. Najednou se nedostáváte do vyhrocených konfliktů s nadřízenými ani podřízenými. Všechno plyne hladce a nevidíte důvod, nač se rozčilovat. Kreativní nápady se tentokrát lépe ujmou.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Milí Lvi, v těchto dnech stoupnete na ceně u přátel i rodinných příslušníků. Okouzlíte je schopností stihnout tisíc věcí najednou. Pracující Lvice vyvrátí klišé, že zanedbávají péči o děti a domácnost. Dost možná se dočkáte omluvy ze strany tchyně!

 

Panna

Vesmírní velikáni varují před hazardem a neuváženými transakcemi. Nejednoho zrozence Panny vábí výprodeje a výhodné akce na internetu. Pokud neudržíte peněženku ve zdravé vzdálenosti od jakýchkoliv obchodů, lehce utratíte většinu naspořených financí.

 

Váhy

Utrácení je na začátku května vaší nejslabší stránkou. Špatně odoláváte prodejním trikům a promyšlený marketing snadno odvádí vaše finance z peněženky i bankovního účtu. Vesmírní vládcové radí vyhnout se internetovým e-shopům i obchodním centrům.

 

Štír

Kvůli zbytečnému nedorozumění si koledujete o tichou domácnost. Hlavně odpoledne si dejte pozor na ústa a partnera nepopichujte. Je citlivý na nemístné narážky, jimiž vy rozhodně nešetříte. Navíc bojujete se žárlivostí, kterou si nedáte vymluvit.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Vyřídíte povinnosti, které jste dlouho odkládali. Pustíte se s chutí do práce a brzy bude hotovo. Máte talent poprat se i s nepříjemnosti, jimž se jindy vyhýbáte obloukem. Je potřeba využít poslední záchvěvy Merkurovy přízně a stihnout, co se dá.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, věřte tomu, že negativní postavení planet mele z posledního. Obrňte se trpělivostí a nedělejte unáhlené závěry, ať vás rozčiluje arogantní protějšek nebo náročný nadřízený. Zítra znovu vyjde slunce a svých ostrých slov byste litovali.

 

Vodnář

Komunikativnost Vodnářů jde do svého maxima. Mars vám propůjčuje vyřídilku, která otevírá důležité dveře. Vyjednávání s úředníky i nadřízenými je hračkou. S kapkou asertivity dojdete vytčeného cíle a nemusíte přitom vynaložit žádné zvláštní úsilí.

 

Ryby

Prospěje vám změna životního stylu. Nechte se vytáhnout kamarády za sportem, nebo si místo svíčkové se šesti dopřejte odlehčený oběd. Restart nezdravých návyků se pozitivně odrazí na celkové životosprávě. Výsledek bude brzy vidět na těle i na duši.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře