Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 14. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 14.05.2019, 00:00 | 14.05.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 14. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Komunikace v rodinném kruhu připomíná procházku na minovém poli. Stačí málo a s blízkými se dostanete do ostré výměny názorů. Není divu, že se vám nedostává energie a cítíte se bez nálady. Prospěje vám změna ovzduší, klidně vycestujte i na více dní.

 

Býk

Máte možnost oslnit nadřízeného nebo potenciálního zaměstnavatele. V rukách držíte samá esa, proto si můžete určovat pravidla hry. Vyhovovala by vám vyšší mzda nebo nefinanční benefity? Otevřete diskusi na toto téma ještě dnes. Neodejdete s prázdnou.

 

Blíženci

Vrcholí období velkých výdajů, které mohou v rozpočtu udělat neplechu, jakou budete zacelovat dlouhé týdny, ba i měsíce. Vyhněte se všem zbytečným nákupům, k nimž vás lákají nízké ceny i tendence líbit se. Teď potřebujete skutečně každou korunu.

 

Rak

Náročné je hlavně více generační soužití, v němž ztrácíte svoje vlastní já. Bohužel nemůžete říci, že byste utekli k lepšímu klimatu do zaměstnání. Ani tam se nesetkáte s pochopením ze strany kolegů či nadřízených. Nejlépe vám bude osamotě v přírodě.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Při nabídce nového pracovního postu buďte pohotoví. Tentokrát se nemůžete rozmýšlet dlouho, jestli je nová profesní cesta tím, co je pro vás to pravé. Vyplatí se promyslet předem, zda jste ve stávajícím zaměstnání spokojeni, nebo je čas na změnu.

 

Panna

V pracovním kolektivu patříte mezi oblíbence, kteří vnáší do studené profesní atmosféry vřelou notu. Optimistická nálada z vás prýští do všech stran a nevadí, že jde tak trochu o křeč. To, co začne spíš automaticky, se záhy stane přirozenou image.

 

Váhy

Při dobývání platonické lásky jste velice vytrvalí. Nechcete se smířit s tím, že o vás dotyčný člověk nejeví zájem, nebo je dokonce zadaný. Když vám padne do oka, využijete všechny možnosti, abyste ho okouzlili. Nezapomeňte, že máte svou důstojnost.

 

Štír

V mezilidských vztazích jednáte na rovinu a nebojíte se ani případné kritiky. Říkáte si, že skuteční přátelé vás pochopí, a pokud se někdo přece jen urazí, nestojí za váš čas ani pozornost. S takovým přístupem uděláte ve svém okolí velkou čistku.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Milí Střelci, s blížící se polovinou měsíce se zvyšuje potřeba detoxikace organismu i snížení váhy. Trápit vás mohou bolesti kloubů, v nichž se usazují odpadní látky. Připravte si kopřivový čaj a zvyšte přísun tekutin. Se sportem začněte opatrně.

 

Kozoroh

Využijte své přirozené organizační schopnosti, abyste se poprali s náročným pracovním programem. Nadřízený dělá všechno proto, aby vás nachytal na holičkách, ale to si vybral špatného kandidáta. Jste perfektně připraveni a jen tak něco vás nezaskočí.

 

Vodnář

Vodnáři jsou obdařeni osobitým kouzlem, díky kterému nebudou mít nouzi o obdivovatele z řad opačného pohlaví. Pokud překonáte svou stydlivost, můžete navázat perspektivní vztah. Nevíte, kterému ctiteli dát přednost? Zrno od plev oddělíte už zítra!

 

Ryby

Úterní den může narušit nevítaný sok v lásce. Konkurenci zavětříte na míle daleko, ale nebude výjimkou, když vaše žárlivost začne pracovat i bezdůvodně. Ať tak či tak, vyhněte se scénám na veřejnosti a protějška se zeptejte až mezi čtyřma očima.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře