Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 21. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 21.05.2019, 00:00 | 21.05.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 21. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Poslední květnová dekáda slibuje přinést do života Beranů svěží vítr. Navrátí se ztracený elán do života a chuť změnit spoustu věcí k obrazu svému. Ať se touha po novotách dotýká lásky, bydlení, profese nebo cestování, neměli byste ji přehlížet.

 

Býk

Milí Býci, v tomto období zužitkujete své praktické naladění. Nápady, jak lépe hospodařit s penězi, se pozitivně odrazí na celém chodu domácnosti. Nejen že budete klidnější, ale také můžete sobě a blízkým dopřát něco, nač dříve chyběly prostředky.

 

Blíženci

Navzdory tomu, že Slunce vstupuje do vašeho znamení, můžete v poslední dekádě bojovat s oslabenou imunitou. Vlivem nezdravé životosprávy a náročného pracovního programu jste utahaní jako kotě. Nedělejte práci na sílu, odpočinek je velice důležitý.

 

Rak

V uplynulém měsíci jste si zvykli, že nic nejde podle plánu. Proto dnes s nervozitou očekáváte, jaký Murphyho zákon zasáhne do programu. Vesmír má ale samé pozitivní zprávy. Hlavně Mars je vaším velkým pomocníkem, díky němuž sršíte pozitivní energií.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Z pohledu zdraví a kondice máte nejhorší za sebou. Cítíte, že se vám do žil vrací pozitivní energie a také chuť dosáhnout lepších pracovních výsledků. Rozpomenete se, že vaším patronem je král zvířat a podle toho začnete jednat. Bude vás všude plno.

 

Panna

Prioritou pro tento týden je střežit si svůj volný čas. Nenechte si ukrajovat ani kousek ze svého soukromí, ať už se k vám dotírá nevítaná návštěva nebo pracovní přesčasy, nedejte se. Vitalita jde kvapem dolů, proto byste měli myslet na odpočinek.

 

Váhy

Potřebujete dokázat sobě i okolí, že jste nejlepšími pracovníky v celém vesmíru a dokážete dodržet termíny navzdory komplikacím. Jakékoliv sliby a sázky musíte stihnout během dnešního odpoledne. Jejich průběh bohužel nebude tak hladký, jak očekáváte.

 

Štír

Kritická slova ze strany dobrého přítele neberte jako urážku. Myslí to s vámi dobře a snaží se vás zastavit před neuváženým krokem. Nebraňte se inovacím, ať jde o bydlení či zaměstnání. Není vyloučeno, že změny vezmete opravdu od životních základů.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Pokud jde o práci a domácnost, platíte za individualisty, jimž se práce v týmu nezamlouvá.Tvrdohlavý pocit, že vše zvládnete udělat nejlépe sami, vám vydrží i do dalších dní. Ostatní si držíte od těla. Rodina to překousne, ale kolegové jsou dotčení.

 

Kozoroh

Náročný pracovní program si vybere svou daň. Na tento týden si neplánujte žádné nové projekty a snažte se dodělat, co leží na stole. Eliminujete riziko, že si vedení na poslední chvíli celý úkol rozmyslí a vy ho budete muset přepracovávat od A do Z.

 

Vodnář

Slunce posiluje odhodlání překonat překážky v lásce i na pracovišti. Díky němu věříte, že můžete vzejít ze všech nepříjemností vítězně. Bravo, milí Vodnáři! S pozitivním myšlením máte polovinu úspěchu v kapse. Důležité je nehnat se do změn po hlavě.

 

Ryby

V poslední dekádě se dočkáte změn k lepšímu v domácnosti i mezilidských vztazích. Zjistíte, že jste celou dobu žili v nedorozumění a zbytečně se rozčilovali. Protistrana se nejspíš rozhodne pro úhybný manévr, nebo se vám rovnou omluví. Přijměte to. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře