Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 11. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 11.06.2019, 00:00 | 11.06.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 11. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Než se červen překulí do druhé poloviny, snažte se nepřepínat. Tělo funguje na dluh a hrozí, že vás zastaví zraněním nebo nepříjemným onemocněním. Meditujte, dopřejte si odpolední procházku přírodou, nebo se nechte rozmazlovat rukama profesionálů.

 

Býk

Díky dědictví nebo nečekané výhře v loterii byste si mohli finančně přilepšit. Po uplynulém měsíci rodinná pokladna nepřekypuje peněžními prostředky, a tak se vyplatí nastřádat úspory na horší časy. Také je skvělá doba pro uzavírání důležitých smluv.

 

Blíženci

Pořád máte hlavu v oblacích a nejraději byste strávili celý den ve společnosti svého vyvoleného nebo vyvolené. Můžete-li si to dovolit, nahlaste si v práci Áčko. V opačném případě si zpestřete pracovní program pikantním telefonátem. Pěkně vás nabudí.

 

Rak

Opozice Marsu na Saturn přináší častější pracovní potíže, které se špatně zachraňují. Nejlepší taktikou je zvolnit tempo a předcházet komplikacím. Sice chcete celému okolí dokázat, jaký potenciál skrýváte, ale přehršel práce vám nesvědčí. Chybujete.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Další červnová dekáda otevírá fantastické pracovní vyhlídky. S ostatními kolegy táhnete za jeden provaz, a ještě jste schopni získat na svou stranu nevrlé vedoucí. Nebojte se sáhnout po větších výzvách. O svých znalostech a zkušenostech nepochybujete.

 

Panna

Milé Panny, v další červnové dekádě se nabízí možnost osvojit si práci s novými technologiemi, případně vytříbit znalost cizího jazyka. Místo biflování u knížek vsaďte na osobní zkušenost. Zelenou má cestování. Udělá vám dobře, když změníte klima.

 

Váhy

Nezalekněte se pracovní konkurence, která na vás zkouší své bububu. Naopak by vás to mělo motivovat k podávání lepších výkonů. S kolegy soutěžíte o lepší místo na slunci a vaše šance nejsou mizivé. Neplujte s davem a upozorněte na své silné stránky.

 

Štír

V úterý máte vynikající schopnost napojit se na uvažování svého protihráče. Ať svádíte lítý boj na pracovišti, nebo vás čeká konkurence na milostném poli, šance na výhru jsou extrémně vysoké. Merkur je teď vaším souputníkem a nenechá vás padnout.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec

V těchto dnech mají finanční prostředky jednu nadpozemskou schopnost, totiž že mizí raketovou rychlostí z vašeho konta. Kroťte se při nakupování a platební kartu raději nechejte zamčenou v bezpečí. Neuvědomujete si, jaké množství peněz odčerpáváte.

 

Kozoroh

Máte pocit, že vám všechno důležité uniká skrz prsty. Nedaří se vám dostat do řádného pracovního tempa a pořád byste jenom spali. Zkuste očistit organismus od nahromaděných toxinů a nakopněte se při sportu. Najděte pohyb, který vás skutečně chytne.

 

Vodnář

Merkur s Marsem tropí neplechu na milostném poli. Nemáte štěstí při hledání lásky a ani v manželství to nevypadá na žádnou hitparádu. S drahou polovičkou se na sebe zlobíte kvůli každé drobnosti. Hluboko v sobě pochybujete o společné budoucnosti.

 

Ryby

Ve druhé dekádě máte citlivý nos na ekonomické příležitosti. Díky know-how můžete vložit úspory do solidního podniku, nebo najít pracovní příležitost, kde vám oproti stávajícímu místu svítá naděje na tučnější mzdu. Jen do toho nemotejte přátelství.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře