Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 9. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 09.07.2019, 00:00 | 09.07.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 9. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jakmile si Berani něco zamanou, od své myšlenky neustoupí. Baví vás překračovat hranice a pokud nemáte s kým soutěžit, jste sami sobě konkurentem. Touha po rozvoji je znát ve všech životních sférách včetně té milostné. Pídíte se po nových možnostech.

 

Býk

Moudrý Mars ponouká k analýzám, průzkumům i pečlivější kritice odvedených povinností. Neschází vám cit pro detail, což slibuje perfektní výsledky v mnoha oborech. Hledáte-li nové působiště, přesvědčíte potenciální zaměstnavatele o svých kvalitách.

 

Blíženci

Mnoho Blíženců se v těchto dnech rozhodne pro neplánovanou dovolenou na poslední chvíli. Buďte přece jen o krok před ostatními a připravte se na všechny eventuality. Pohotovostní zavazadlo garantuje, že vám na vytoužené cestě nebude nic scházet.

 

Rak

S každým dalším červencovým dnem se pracovní nasazení Raků zvyšuje. Chcete mít všechno perfektní, takže zaměstnání věnujete víc času a pozornosti. Zároveň si dáváte pozor, abyste nepůsobili uhnaným dojmem. I po náročném dni jste jako ze škatulky.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Jedná se o období, kdy skoro nezavřete ústa. Planetární všetečkové vám dolévají skvělou náladu a podepíšou se také na komunikačních dovednostech. Dokonce i v případě, kdy neznáte cizí jazyk, si dokážete poradit. Kdo se chce domluvit, ten se domluví.

 

Panna

Využijte tento čas ke sblížení s milovaným člověkem. Jednak to platí pro lásku, ale může se to týkat i rodinných nebo přátelských vazeb. Venuše nabádá k tomu, abyste si dělali co nejčastěji radost. Proto je tato dekáda vhodná pro letní dovolenou.

 

Váhy

Pozitivní nálada je skvělým pomocníkem, ať už si užíváte dovolenkový program, nebo vyhlížíte den v zaměstnání. Na všem si najdete něco pozitivního. Máte štěstí, že vás obklopují lidé, se kterými se nenudíte. Žádné škarohlídy vedle sebe nesnesete.

 

Štír

Nevyplatí se sedět doma! Štěstí na vás totiž čeká za humny. Ať se naskytne šance na pracovní cestu, nebo vyhlížíte letní dovolenou, budete nadmíru spokojení. Nezadaní Štíři mohou díky svým výpravám objevit spřízněnou duši. Sympatie budou vzájemné.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Jestliže si nevychutnáváte hlavní dovolenou, vrhnete se do pracovních úkolů s maximálním nasazením. Mars vás dopuje energií, díky níž se roztáčí mozkové závity, ale zároveň zvládáte fyzicky náročné úkoly. Nadřízení si u vás nemají na co stěžovat.

 

Kozoroh

Snažte se rozpohybovat zaseknuté myšlení. Nebuďte na sebe přísní a začněte zvolna. Co takhle přibalit na dovolenou křížovky, nebo po letech oprášit nějaký svazek z přeplněné knihovny? U televize mozkové závity neprocvičíte. Na učení není nikdy pozdě.

 

Vodnář

Jakmile si vezmete něco do hlavy, jen stěží vám to někdo rozmluví. Hlavně nezadaní Vodnáři poslechnou své srdce a začnou se bít o lásku. Možná se ucházíte o osobu, která už je dávno zadaná. Neuvědomujete si, co všechno s takovým vztahem může přijít.

 

Ryby

Doba pro pracovní rozmach nastane v poslední červencové dekádě. Proto se zatím soustřeďte na koníčky, které vám dělají radost. Případně se můžete porozhlédnout po nových profesních možnostech. Životopisy ale zatím nerozesílejte. Unáhlili byste se.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře