Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 16. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 16.07.2019, 00:00 | 16.07.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 16. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Mezilidské vztahy na pracovišti jsou v těchto dnech zatíženy postavením Saturnu a Pluta. Znát je to zejména ve vztahu k nadřízeným, kteří využívají své moci k tomu, aby s vámi mohli takříkajíc zametat. Vybrali si ovšem špatné koně. Máte svou hrdost.

 

Býk

Pokud vám chybí parťák na letní aktivity nebo dovolenou, zkuste obvolat příbuzné. Nejlepšími společníky budou sourozenci, s nimiž jste v uplynulém půlroce neměli moc příležitostí pobýt. Jste naladění na stejnou frekvenci a v mnohém si vyjdete vstříc.

 

Blíženci

Mars fouká příznivý vítr do plachet a snaží se vás popohánět k hvězdné kariéře. Poslechněte intuici a nebojte se zkusit dosud nepoznané technologie, případně zvažte další studium. Nezaměstnaní Býci mohou díky tomuto velikánovi najít skvělé působiště.

 

Rak

Červenec pomrkává na nezadané Raky a slibuje setkání s osobou, která jim promění život o sto osmdesát stupňů. Okouzlení je oboustranné, proto se nemusíte bát, že by pozvání na schůzku skončilo odmítnutím. Pokud jste zamilovaní, moc vám to neklape.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Lev

Nezdá se, že by bankovní konto mělo tendence rychlého hubnutí. Jste akceschopní a vyhledáváte jednu příležitost k přivýdělku za druhou. Perfektně se vám hodí dovolenkové plány ostatních kolegů. Konkurence vám půjde z cesty bez zbytečných soubojů.

 

Panna

Finanční příležitosti berete automaticky. Zvykli jste si, že se vám daří a přestáváte sedět na prameni. V těchto dnech jste otevření případné investici do budoucna. Neváháte sáhnout do kapsy, protože jste přesvědčeni, že se jedná o výhodný krok.

 

Váhy

Ve druhé polovině července se rozpomenete na dávné sny, které se najednou rozhodnete začít plnit. Jako byste se probudili ze zimního spánku, úplně přehodnotíte stávající priority. To se nejvíc podepisuje na soukromí, v němž vznikají třecí plochy.

 

Štír

Aktivní Mars číhá na příležitost, kdy by nadělal neplechu v rodinném rozpočtu. Nedávejte průchod zbrklosti, jinak vás klepne přes prsty nepříjemnou finanční ztrátou. Ve druhé polovině měsíce si zapisujte příjmy i výdaje, abyste se dostali do obrazu.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Jakmile vám někdo začíná slibovat hory doly, zbystřete. Mars je sice spolehlivým dodavatelem energie, ale svým nadšením pro věc občas přehání. Sliby vypadají naprosto fantasticky, ale zbude po nich jen prasknutá bublina. Berte je raději s rezervou.

 

Kozoroh

Velkou pozornost vyžadují písemnosti. Pokud vyhlížíte podpis právního dokumentu nebo uzavíráte důležitý kontrakt, odložte ho na pozdější dobu. Váznoucí situaci v zaměstnání mohou očekávat hlavně Kozorozi, kteří pracují s papíry. Musíte být trpěliví.

 

Vodnář

S penězi zacházejte v rukavičkách a nikam nespěchejte. Mohlo by se stát, že kvůli unáhlenému rozhodnutí přijdete o všechny úspory! Hvězdy nebrání žádným investicím, nicméně zdůrazňují nutnost promyslet ho ze všech stran a vzít v potaz názor rodiny.

 

Ryby

Červenec je jedním z nejlepších období letošního roku. Až do neděle si vychutnáváte přízeň samotného Slunce, díky němuž vyzařujete pozitivní energii a chuť bourat zažité stereotypy. Dlouholeté vztahy chytnou druhý dech. Netlumte touhu experimentovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře