Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 23. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 23.07.2019, 00:00 | 23.07.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 23. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Excelujete s plány, jak vylepšit domácí zázemí. Díky vesmírným souputníkům se chlubíte vytříbeným vkusem, ale to neznamená, že zatížíte rodinnou pokladnu. Naopak vykouzlíte s minimálním rozpočtem fantastické výsledky. Mohli byste učit bytový design.

 

Býk

Zadaní Býci by měli mít oči na šťopkách. Spokojenost ve vztahu by totiž mohl narušit záškodník, který se tváří jako váš největší přítel. Chraňte své soukromí a nesvěřujte se s intimnostmi. Dotyčný by je totiž použil proti vám. Závist umí být zlá.

 

Blíženci

Aktuální konstelace se podepíše na rodinných i pracovních vztazích. Začátkem týdne máte skvělou šanci zakopat válečnou sekeru s mladšími členy domácnosti, a především se sourozenci. Přesvědčíte se o tom, že krev není voda. Vzájemně se potřebujete.

 

Rak

Mezilidské vztahy na pracovišti jsou dlouhodobě zatíženy postavením Pluta i Saturnu. Stěží se dokážete usmívat na člověka, který je vám něčím nesympatický. Největší potíž vám dělá arogantní vystupování klíčového klienta. Chcete ho přenechat kolegům.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Milí Lvíčci, skvělý červenec se v těchto týdnech vyšvihne do ještě pohádkovější podoby. Slunce se stará, abyste měli podněty pro rozmach v soukromém i pracovním životě. Touha po adrenalinu nedovolí sedět doma a čekat, až vám štěstí spadne do klína.

 

Panna

Problémový Neptun ještě může zasahovat do partnerského života. Neutěšené nitro vás žene do náruče člověka, který má něco, co nemá drahá polovička. Bohužel v ostatních směrech nedosahuje takových kvalit. Erotická fascinace brzy pomine, vydržte to.

 

Váhy

Váhy mají vlastní svět a nechtějí se nechat do ničeho nutit. Vyžaduje to odvahu a odhodlání, ale hvězdy slibují sladkou odměnu. Láskyplná Venuše, ohnivý Mars i štědrý Jupiter mají za cíl vaše blaho. Můžete dospět, ne se jen na oko chovat dospěle.

 

Štír

Milí Štíři, patříte mezi nejaktivnější znamení zvěrokruhu, která si s ničím nedělají hlavu. Jste zvyklí jednat podle momentálních pohnutek, což v poslední červencové dekádě přináší spoustu komplikací. Zvolněte a začněte o svých krocích víc přemýšlet.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Trigon Slunce symbolizuje úspěch a osobnostní růst. Poslední červencovou dekádu zasvěťte získávání nových znalostí i vylepšení vzhledu, s nímž nejste úplně spokojeni. Změny, které teď započnete, přinesou skvělý výsledek. Myslete i na své zdraví.

 

Kozoroh

V soukromém životě se uchylujete k manipulativním taktikám. Nelíbí se vám, když vám někdo oponuje, a jste ochotní udělat mnohé, abyste dosáhli svého. V partnerství můžete zajít hodně daleko. Ale citové vydírání by nemělo mít ve zdravém vztahu místo.

 

Vodnář

Úspěšný týden vyhlíží podnikatelé a Vodnáři pracující z domova. Takzvané podnikání z pláže, o kterém sní hlavně mladá generace, není v závěru měsíce nereálné. Najdete perspektivní cestu, jak rozjet vlastní živnost, kterou můžete dělat odkudkoliv.

 

Ryby

Poslední dekáda vybrousí Rybám vkus. Radujete se kreativity a estetického cítění, což je výhrou pro umělecké profese nebo jedince, kteří se pohybují v módním průmyslu. Zapracujete na své vizáži a estetično vám může přinést i nějakou korunu navíc.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře