Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 30. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 30.07.2019, 00:00 | 30.07.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 30. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Všechno, do čeho se v závěru července pustíte, má punc úspěchu. Ať už pracujete, uklízíte, milujete, nebo pěstujete rajčata, je z toho znát ohromné zapálení. Vášnivá nátura Beranů svědčí hlavně soukromým záležitostem. Tam se realizujete jedna báseň.

 

Býk

Na samém závěru měsíce můžete očekávat zvýšení příjmu! Platí to pro zaměstnance i podnikatele, proto není moudré brát si dovolenou, nebo utíkat od povinností k vodě. Pro Býky, kteří své pracovní působiště hledají, se naskytne lukrativní nabídka.

 

Blíženci

V milostném životě byste se neměli ohlížet na věk. Vám sice výraznější věkový rozdíl nevadí, přesto se limitujete společenskými konvencemi. Nepřemýšlejte o tom a nechte se unášet na vlnách lásky. Je spousta věcí, které vás spojují, a to je důležité.

 

Rak

Manželství je v závěru července zatíženo nesouladem. Tentokrát ale máte sílu obelstít vrtkavou konstelaci a zachovat chladnou hlavu. Důvěřujte letitému protějšku a nenechte se zlámat žárlivostí. Až zjistíte, jak se situace má, cítili byste se hloupě.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Postavení Jupitera a Merkuru je ideální pro rozmnožení bankovního účtu. Největší šance k přivýdělku se ukazují jednak při služebních cestách, druhak prostřednictvím práce s papíry. Tentokrát byste se neměli štítit nějaké práce na doma. Vyplatí se!

 

Panna

Slunce s Venuší vám předkládají jeden lepší nápad za druhým, jak změnit život k lepšímu. Nabízí se nová láska, nová práce i nové bydlení. Jaká je vaše aktuální priorita? Díky těmto dvěma souputníkům budete mít spoustu energie k dosažení svého cíle.

 

Váhy

Pokud máte pocit, že se vám všechno hroutí jako domeček z karet, sbalte si tašku a odjeďte na dovolenou. Rozhodně neutápějte žal v luxusu, spíš se snažte být v co nejužším kontaktu s přírodou. Než propadat panice, lehněte si do náruče matky země.

 

Štír

Poslechněte hlas svého svědomí a udělejte dobrý skutek. Můžete pomoci starším příbuzným, poskytnout finanční dar nebo třeba obnošené svršky poslat na charitu. Poslední jmenované vám navíc pomůže zbavit se hromadících se zbytečností v domácnosti.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Po celý červenec jste nesmírně empatičtí a vycházíte vstříc svým blízkým. V rodině vládne harmonická atmosféra, ale přes to všechno nedokážete zabránit drobným výkyvům zejména mezi vzdáleným příbuzenstvem. Respektujte, že kráčí o jejich soukromí.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, odpočítáváte poslední dny zátěžové konstelace, proto se snažte být trpěliví a nepropadejte špatné náladě. V závěru července odpočívejte, nabírejte nové síly a buďte v co nejužším kontaktu s přírodou. Šumění stromů má léčivé účinky.

 

Vodnář

V závěru července jste ponoukání k nevrlému chování vůči blízkým. Zejména v rodině vládne napjatá atmosféra, protože se druzí bojí před vámi cokoliv říct. Na všechny poznámky reagujete jako píchnutí. Proto se mezi vámi může rozhostit naprosté ticho.

 

Ryby

Kromě financí si teď vychutnáváte další benefity, které mají podobu poukazů na volnočasové aktivity, případně delšího volna. Vesmír nabádá, abyste odjeli s miláčkem na pár dní někam, kde budete mít nerušené soukromí. Co takhle pronajmout si chalupu?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře