Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Úterý 6. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 06.08.2019, 00:00 | 06.08.2019, 00:00 | doma.cz

Úterý 6. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

V tomto čase máte možnost vydělat do rozpočtu nemalou finanční částku a zároveň dohnat resty kupící se na stole kvůli dovoleným. Jste neuvěřitelně výkonní a dokonce i jindy nenáviděné úkoly vám nevadí. Máte dobrý pocit z toho, jak to pěkně ubíhá.

 

Býk

Negativní aspekt Venuše komplikuje milostný život. Svobodní Býci se nechají okouzlit líbivým protějškem, ze kterého se záhy vyklube arogantní buran. Neplýtvejte energií na to, abyste se dotyčného či dotyčnou snažili převychovat. Jděte o dům dál.

 

Blíženci

Na začátku měsíce se vám výjimečně daří v obchodních záležitostech. Čekají vás výhodné nabídky s bonusem nebo výraznou slevou. Zelenou mají nákladné investice do domácnosti, nebo vozového parku. Cítíte, že tahle příležitost je vám dělaná na míru.

 

Rak

Nechte se unášet na vlnách prázdninového nicnedělání, bude to nejbezpečnější varianta dnešního programu! V zaměstnání se neshodnete s kolegy, nadřízenými ani klienty. Zdá se vám, že nikdo nedokáže docenit váš přínos, naopak se pitvá ve zbytečnostech.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Máte-li dovolenou, dopřejte si malé déjà vu. Výlet do míst, která máte spojená s dětstvím a školními roky, vám do duše přinese příjemný sentiment. Není ani vyloučeno, že na nich potkáte zajímavého člověka. Minulost vám může přinést lepší budoucnost.

 

Panna

Seznamování s opačným pohlavím je náročnou disciplínou. Narůstající nároky mohou za to, že vám žádný adept není dost dobrý. Zadané Panny dávají polovičce najevo, že s ní nejsou spokojené. Neuvědomujete si, že neustálá kritika může skončit rozchodem.

 

Váhy

Najděte čas na odpočinek podle vlastního gusta, abyste se nezbláznili. Musíte-li svádět líté pracovní souboje, nezůstávejte v nich déle, než je nutné. Hvězdy vybízí k relaxaci v přírodě. Zkuste rybařit nebo se podívejte, jaké dobroty rostou v lese.

 

Štír

Milí Štíři, srpen může udělat velkou čáru přes rozpočet. Máte sklony utrácet a dá se hovořit o sklonu k marnotratnosti. Přestože byste měli otáčet každou korunu, ve výdajích za své koníčky a potěšení pro tělo i ducha se nehodláte nijak limitovat.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Vzrušení prochází do morku kosti. Nezadaní Střelci se mohou zamilovat rychlostí blesku. Chemie mezi vámi pracuje tak silně, že se celí rozklepete a ve společné náruči máte pocit, že dokážete roztočit svět. Manželství chytí díky erotice druhý dech.

 

Kozoroh

Jako by si myšlení Kozorohů vzalo dovolenou. Cítíte se úplně vyždímaní a nemůžete ze sebe vykřesat žádnou plodnou myšlenku. Ztrácíte se v řešení jednoduchých úkolů a panikaříte. Přiznejte barvu a poproste o pomoc příbuzné nebo méně vytížené kolegy.

 

Vodnář

Víte, jaký je recept na zachování zdravého rozumu? Pozitivní myšlení, které vám vesmír dal do vínku. V tomto týdnu ho budete potřebovat, protože práce se valí ze všech stran. Nevíte, čemu se věnovat dříve, ale říkáte si, že se přece nezblázníte.

 

Ryby

Báječný trigon Merkuru a Jupitera nad vámi stále drží ochrannou ruku v pracovních záležitostech. Troufalé plány si nenecháváte pro sebe, překypujete sebejistotou a máte být právem nač pyšní. Zůstávají za vámi totiž jasné důkazy, že víte a umíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře